aDSC_1886 aDSC_1886

Nash Cup 2013 v Kanadě

19.09.2013 08:31

20.9.2013 Jan Koukal odehrál další pětisetový zápas, tentokrát však se smolným koncem pro českého hráče. Po 87 minutách podlehl Benu Colemanovi 9/11, 11/8, 6/11, 11/6, 11/4.

Ben Coleman, Jan Koukal

19.9.2013 Jan Koukal odehrál vynikající zápas v prvním kole Nash Cup 2013. Místní turnajový blog označil Honzův souboj s Malajcem [4] Muhd Asyraf Azanem za zápas dne. Hrálo se na pět setů a 82 minut : 11/6, 5/11, 9/11, 11/8 a 11/8. V pátém setu vedl Muhd již 5:2, ale Honza dokázal, za mohutného povzbuzování davů, uhrát 7 bodů za sebou !!! až na 9:5 ... a v konečném součtu získat set a tím celý zápas pro sebe 11:8. Dvojice hráčů předváděla dlouhé výměny plné rychlého a výbušného squashe, což je velmi atraktivní pro divácké obecenstvo, které má navíc českého hráče v oblibě. Gratulujeme k výbornému výkonu. Ve čtvrtfinále čeká Jana anglický soupeř Ben Coleman (86 hráč PSA).

18.9.2013 V kanadském Londonu dnes odpoledne místního času vstoupí do hry na svém oblíbeném turnaji Nash Cup 2013 český hráč Jan Koukal (momentálně 71 na žebříčku PSA). Honza změří v prvním kole jako nenasazený hráč sílu s hráčem Malajsie [4] Muhd Asyraf Azanem (60 muž PSA).