PlayOff extraligy ČR 2012 sobota 19.5.

19.05.2012 14:36

Fotogalerie ze SOBOTY 19.5. ZDE.

PLAYOFF ČESKÉ EXTRALIGY - první finalisté jsou na světě

Prvními účastníky zítřejších finálových zápasů na Strahově se staly oba týmy domácího Strahova - muži i ženy. Tým žen SC Strahov A po vedení 2:0 nad SC Otec team A již třetí zápas nehrál. Strahovský tým mužů Revott team Strahov A zdolal Buldoky Praha 3:0, když poslední zápas ani odehrán být nemohl, protože Buldoci nastoupili dnes pouze ve třech. Asi nejhezčí zápas se odehrál mezi Cameronem Pilley a Petrem Martinem, kdy Petr dokázal vzít Cameronovi jeden set (ve čtvrtém setu měl ještě navíc setball).

PLAYOFF ČESKÉ EXTRALIGY - druzí finalisté taktéž na světě

Finálové dvojice nejvyšší domácí ligy doplní za muže tým Sportprofit Slovan Brno a za ženy hráčky FOTOROBOTu. Brno pod vedením kapitána Romana Švece porazilo 3:1 Corkers Ostrava - PRINCE TEAM. FOTOROBOTKY vítězily nad soupeřkami z All4sportu 2:0 a za jasného stavu už se třetí zápas nehrál. Utkání zdramatizovala Eva Feřteková, prohrávajíc již 0:2 na sety s Klárou Janoškovou, ale za tohoto skóre dokázala setřást nervozitu a zbývající 3 sety již s převahou patřily jí.