aDSC_8595 aDSC_8595

PSA Gas City 2014 v Kanadě

03.02.2014 08:21

Jan Koukal získal na turnaji Gas City ProAm 2014 svůj 28 PSA titul v kariéře. Naposledy byl se ziskem titulu úspěšný na Mackay Open 2013 na podzim v Austrálii. Svého soupeře Leo Au vyprovodil z kurtu za 48 minut ve třech setech: 11/9, 11/5 a 11/7. V rámci celého tohoto turnaje český hráč neztratil ani jeden set! Gratulujeme. Honzovi zřejmě na turnajích prospívá doprovod Mirka Koláře :-).

2.2.2014 Jan Koukal v nočním zápase našeho času zvládl na výbornou i semifinále s výše nasazeným hráčem Angličanem Benem Colemanem. I tady využil minimálního počtu setů a v zápase zvítězil 3:0 a zajistil si tak opakování finále z turnaje v Calgary před týdnem. I zde v Medicine Hat bude soupeřem českého squashisty hráč Hong Kongu a nasazená jednička Leo Au. V Calgary Honza ve finál epodlehl 2:3, držme nyní palce na úspěšnou odvetu.

1.2.2014 Jan Koukal se v Kanadě na svém druhém letošním turnaji probojoval již do semifinále. Český hráč zatím úspěšně šetří síly a nepouští se do svých oblíbených 5-ti setových utkání. V prvním kole porazil 3:0 domácího Mikea McCua 11/8, 11/5 a 11/3 a ve včerejším čtvrtfinále si poradil s nasazenou čtyřkou Australanem Rexem Hedrickem (66 hráč PSA) také 3:0 (12/10, 11/5 a 11/7). V semifinále Honza narazí na nasazenou pětku Angličana Bena Colemana.