aDSC_5455 aDSC_5455

CASE Swedish Open 2013

01.02.2013 10:18

4.2.2013 Ve Švédsku na CASE Swedish Open 2013 zvítězil Greg Gaultier nad Nickem Matthewem 3:0 za 72 minut : 11/3, 12/10 a  11/9. Greg do zápasu vstoupil rozhodně a ujal se vedení 5:1, Nick nedokázal zareagovat, uhrál ještě 2 body a set skončil 3:11 v jeho neprospěch. Před druhou hrou si Nick vzal 3 minutovou pauzu určenou ke zvládnutí ošetření puchýře. Druhá hra slibovala vyrovnání celého zápasu, hráči dospěli do skóre 10:10 ... Greg se dokázal lépe koncentrovat a ovládat a získal potřebné 2 body pro vítězství i v druhém setu. Třetí set se od začátku vyvíjel lépe pro Nicka, již již se zdálo, že sahá po bodu .. ale od stavu 9:6 Greg zabodovat 5x za sebou .. a zápas byl rozhodnut !

2.2.2013 Ve Švédsku dospěl desátý, jubilejní a největší mimoanglický evropský squashový turnaj CASE Swedish Open 2013 do finále. K naší radosti si finále zahrají dva nejvýše nasazení hráči [1] Nick Matthew a [2] Greg Gaultier, tešme se na dobrý zápas na SquashTV. Vítězem loňského ročníku je právě Greg, když porazil Karima Darwishe. Nick při postupu do finále ušetřil síly, nenasazený Tarek Momen vzdal semifinále pro déle trvající zranění achillovy šlachy. Greg vyřadil Petera Barkera za 30 minut 3:0 (11/6, 11/3 a 11/2).

29.1.2013 Ve Švédsku pokracuje PSA turnaj CASE Swedish Open 2013, kde se jako dva nejvýše nasazení hráči představí [1] Nick Matthew a [2] Gregory Gaultier. Naposledy se tito dva hráči sešli v semifinále Tournament of Champions v New Yorku před týdnem. Jediným překvapením prvního kola je vyřazení nasazené [4] Daryla Selbyho Tarekem Momenem : 11/3, 10/12, 11/9, 8/11 a 8/11. Dnes je na programu ctvrtfinále.