aDSC_5455 aDSC_5455

Mediterranean Open 2012 - WSA turnaj s Lucií a Olgou na Maltě

16.12.2012 11:29

Na Maltě probíhala ve dnech 13.-15.12. historicky první událost kalendáře WSA - Harrow Mediterranean Open 2012. Turnaje se účastnily i dvě nejlepší české hráčky - [1]Lucie Fialová a [3] Olga Ertlová. Lucie prohrála v prvním kole v pětisetové bitvě s pozdější účastnící finále 21-letou Egypťankou Salmou Nassar (momentálně 144 na žebříčku WSA). Olga doputovala do semifinále, kde opět v 5-ti setech podlehla stejné hráčce. Vítězkou turnaje se stala hráčka Jižní Afriky a druhá nejvýše nasazená squashistka turnaje Siyoli Waters (46 na WSA). Turnaje se v hlavní soutěži na divokou kartu účastnila i domácí hráčka Coletta Sultana, jediná hráčka Malty vedená na žebříčku profesionálních squashistek. I když podlehla v prvním kole soupeřce z Francie Chloe Mesic, jistě je pro ni účast v turnaji cennou zkušeností.