aDSC_8646 aDSC_8646

MS týmů mužů Mulhouse - český tým

14.06.2013 17:20

15.6.2013 V dnešním sobotním zápase porazil český tým svého soupeře Kenyu 2:0. Do výsledného skóre zasáhl Ondra Ertl a Ondra Uherka, oba zápasy trvaly pod 40 minut a čeští squashisté nedopřáli získat soupeřům ani set. Naši tak potvrdili své nasazení [25/28]. Tým hrál v sestavě bez nejvýše postaveného českého hráče Jana Koukala.

14.6.2013 Dnešní páteční zápas s Polskem na MS týmů mužů 2013 v sestavě Ondřej Ertl, Petr Martin a Dan Mekbib přinesl českým barvám výhru 3:0. Zítra v sobotu bude naše hráče čekat poslední zápas o konečné 25 místo s hráči Kenyi.

Wojtek Nowisz 0 – 3 Ondrej Ertl (5-11, 8-11, 2-11)
Marcin Karwowski 1 – 3 Petr Martin (11-9, 6-11, 4-11, 6-11)
Lukasz Stachowski 0 – 2 Daniel Mekbib (10-12, 9-11)

14.6.2013 Včera odpoledne sehrál tým českých hráčů na MS týmů mužů 2013 úspěšně zápas s Rakouskem v sestavě Petr Martin, Ondřej Ertl a Dan Mekbib. Naši zvítězili 2:1. Gratulujeme !

(2) Jakob DIRNBERGER  (2) Petr MARTIN  0 3 (6-11, 7-11, 8-11)

(1) Aqeel REHMAN  (1) Ondrej ERTL  3 1 (9-11, 11-9, 11-3, 11-6)

(3) Andreas FR’NSPRUNG (4) Daniel MEKBIB  0 3 (6-11, 0-11, 3-11)

Český tým tedy postoupil do bojů o konečné 25 - 28 místo. Dnešní další náš soupeř je tým Polska, k zápasu nastoupíme v 11:30.

Přímý přenos ze skleněných kurtů ZDE

13.6.2013 Po odehrání zápasů na MS týmů mužů 2013 v základních skupinách čeští hráči nastoupili do středečního zápasu s Columbií v sestavě : Ondra Ertl, Ondra Uherka a Petr Martin. Po dvou úvodních zápasech jsme však prohrávali 0:2 a Petr Martin tak k závěrečné hře ani nenastoupil. Dostáváme se tak do soubojů o konečné 25 - 31 umístění. Dnes ve 14:30 sehrajeme další utkání v Espace Squash 3000 na kurtu 3 s týmem Rakouska. Připomeňme si, že čeští squashisté jsou nasazení jako [25/28].

Nasazení pro zápasy s Rakouskem :

Dirnberger – Martin
Rehman – Ertl
Freudensprung – Mekbib

9.6.2013 Dnes v neděli byly rozehrány první zápasy ve francouzském Mulhouse na MS týmů mužů 2013. Celkem se mistrovství účastní 31 států rozdělených do skupin A až H po čtyřech. Čeští squashisté nasazení jako [25/28] nastoupí v poolu F s týmy [6] Německa, [11] USA a [21/24] Irska.

Přímý přenos ze skleněných kurtů ZDE.

První zápasy v sestavě Petr Martin, Ondřej Ertl, Daniel Mekbib a Ondřej Uherka odehrají naši v tomto pořadí :

• 9.6. neděle 12:00 s USA (v Espace Squash 3000 - 1) prohra 0:3
  • 10.6. pondělí 12:00 s Irskem (v Palais des Sports) prohra 1:2
  • 11.6. úterý 14:00 s Německem (v Espace Squash 3000 - 2) prohra 0:3