aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_2099 aDSC_2099

Crocodile Challenge Cup 2012 - s Janem Koukalem a Olgou Ertlovou

31.08.2012 21:24

3.9.2012 Vítězství turnajů v Hong Kongu patří v ženské kategorii nasazené [1] Donne Urquhart a v mužích nenasazenému Egypťanu Mazen Heshamovi, který porazil domácího [1] Maxe Lee 3:2 (11/13, 6/11, 11/9, 11/4, 11/3).

foto : squashSite

31.8.2012 Jan Koukal podlehl na Crocodile Challenge Cup 2012 v Hong Kongu v 1.kole níže postavenému hráči na PSA žebříčku Elvinn Keovi (115 hráč PSA) 2:3 (11/7, 11/13, 11/7, 9/11 a 9/11).

[6] Olga Ertlová postoupila do čtvrtfinále přes hráčku Chu Ka Hei (219 na žebříčku WSA) : 9/11, 11/4, 11/3 a 11/6. Tady však narazila na první nasazenou turnaje Australanku [1] Donnu Urquhart (17 na WSA), které podlehla ve třech setech : 4/11, 4/11 a 9/11.

29.8.2012 Ve čtvrtek 30.8.2012 bude rozehrána hlavní část soutěže Crocodile Challenge Cup 2012 v Hong Kongu. Hrát se bude turnaj PSA i WSA, oba turnaje mají českou účast. Z Austrálie se do Hong Kongu přesunul jak Jan Koukal (čerstvý strýc, sestře Veronice se narodil syn Nolan, gratulujeme), tak i Olga Ertlová. Honza je po domácím [1] Max Lee nasazen jako turnajová [2] a v prvním kole se utká s hráčem Malaysie - Elvinnem Keo (115 hráč PSA). Olga Ertlová (48 na WSA) je nasazená jako [6] a první kolo jí určilo za soupeřku domácí hráčku Chu Ka Hei (219 na žebříčku WSA).

Crocodile Challenge Cup 2012
28-Aug to 02-Sep, Hong Kong $15k

Round One
30 Aug 

Quarters
31 Aug

Semis
01 Sep

Final
02 Sep

[1] Donna Urquhart (Aus)
11/3, 12/10, 11/8
Tong Tsz-Wing (Hkg)

[1] Donna Urquhart
11/4, 11/4, 11/9
[6] Olga Ertlova

[1] Donna Urquhart

12/10, 9/11, 11/6, 11/5

[4] Liu Tsz-Ling

[1] Donna Urquhart 

 

11/6, 11/8, 11/6

 

[3] Line Hansen

[6] Olga Ertlova (Cze)
9/11, 11/4, 11/3, 11/6
Chu Ka Hei

[4] Liu Tsz-Ling (Hkg)
11/8, 11/6, 11/2
Song Sun-Mi (Kor)

[4] Liu Tsz-Ling
11/5, 11/7, 8/11, 7/11, 11/6
[5] Kylie Lindsay

[5] Kylie Lindsay (Nzl)
11/8, 11/5, 11/4
[Q] Ho Ka-Po (Hkg)

[Q] Lee Ka-Yi (Hkg)
8/11, 10/12, 11/3, 11/7, 11/5
[8] Sarah Cardwell (Aus)

[Q] Lee Ka-Yi
11/7, 11/1, 11/8
[3] Line Hansen

[3] Line Hansen

11/0, 11/8, 11/8

[7] Lisa Aitken

Carmen Lee (Hkg)
11/5, 11/7, 11/4
[3] Line Hansen (Den)

Karman Siu (Hkg)
11/1, 11/4, 11/5
[7] Lisa Aitken (Sco)

[7] Lisa Aitken
11/4, 14/12, 9/11, 11/8
 [2] Joey Chan

[Q] Ho Tze-Kok (Hkg)
11/3, 11/4, 11/2
[2] Joey Chan (Hkg)

 

Qualifying:

Ho Ka Po (Hkg) bt Uen Shan Choi (Hkg)   10/12, 9/11, 11/6, 11/4, 11/5
Lee Ka Yi (Hkg) bt Sin Kei Tsang (Hkg)                       11/7, 11/7, 11/3
Ho Tze Lok (Hkg) bt Pansy Chan (Hkg)                       11/6, 11/9, 11/9

 

Crocodile Challenge Cup 2012
28-Aug to 02-Sep, Hong Kong $15k

Round One
30 Aug 

Quarters
31 Aug

Semis
01 Sep

Final
02 Sep

[1] Max Lee (Hkg)
11/5, 11/7, 11/6
Kam Hing Choong (Mas)

[1] Max Lee
11/5, 7/11, 11/5, 11/5
Dick Lau

[1] Max Lee

11/7, 8/11, 11/8, 11/9

[3] Campbell Grayson

[1] Max Lee

 

 11/13, 6/11, 11/9, 11/4, 11/3

 

Mazen Hesham

Dick Lau (Hkg)
8/11, 11/4, 13/11, 11/3
[Q] Ravi Dixit (Ind)

Leo Au (Hkg)
11/4, 11/6, 1/11, 11/13, 11/4
[Q] Mahesh Mangaonkar (Ind)

Leo Au
11/6, 11/5, 8/11, 11/7
[3] Campbell Grayson

Fred Reid (Can)
11/7, 11/6, 11/2
[3] Campbell Grayson (Nzl)

[4] Matthew Karwalski (Aus)
11/5, 11/6, 11/3
[Q] James Huang (Tpe)

[4] Matthew Karwalski
11/6, 11/5, 6/11, 11/9
Harinder Pal Sandhu

Harinder Pal Sandhu

11/2, 11/13, 7/11, 11/9, 11/6

Mazen Hesham

Harinder Pal Sandhu (Ind)
11/9, 11/6, 11/9
Hon Fung Wong (Hkg)

Mazen Hesham (Egy)
12/10, 11/7, 11/4
[Q] Ramit Tandon (Ind)

Mazen Hesham
12/10, 11/6, 7/11, 11/9
Elvinn Keo

Elvinn Keo (Mas)
7/11, 13/11, 7/11, 11/9, 11/9
[2] Jan Koukal (Cze)

 

29-Aug, Qualifying Finals:

Mahesh Mangaonkar (Ind) bt Jong Myoung Park (Kor)     11/6, 11/7, 11/5
Ravi Dixit (Ind) bt Josh Cardwell (Aus)                           11/4, 11/4, 11/5
Ramit Tandon (Ind) bt Yeung Ho-Wai (Hkg)                    11/7, 11/3, 11/3
James Huang (Tpe) bt Tang Cheuk Yan (Hkg)                 11/4, 11/8, 11/4

28-Aug, Qualifying Round One:

Mahesh Mangaonkar (Ind) bt Yip Tsz-Fung (Hkg)               11/8, 11/8, 11/5
Jong Myoung Park (Kor) bt Yousif Saleh (Kuw)          11/9, 8/11, 11/3, 11/2
Ravi Dixit (Ind) bt Chris Lo (Hkg)                                     11/4, 11/7, 11/9
Josh Cardwell (Aus) bt Saoud Al Sulaiti (Qat)                    11/6, 11/6, 11/6
Yeung Ho-Wai (Hkg) bt Valentino Bong (Hkg)                      11/8, 11/9, 11/8
Ramit Tandon (Ind) bt Yuka Fukui (Jpn)                              11/7, 11/1, 11/6
Tang Cheuk Yan (Hkg) bt Seyhun Lee (Kpr)     11/13, 11/8, 7/11, 11/9, 11/9
James Huang (Tpe) bt Wong Chi-Him (Hkg)                        11/8, 11/5, 11/0



Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net