aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_9975 aDSC_9975

Dutch Junior Open Squash 2010 Amsterdam Holandsko

08.07.2010 12:16

Jan Ryba obsadil konečné 12. místo a Petr Zatřepálek konečné 14. místo. Vojta Ryba konečné 30. místo, Karolína Holinková 16. místo (k poslednímu zápasu nenastoupila), Denisa Pelešková 23. místo a Ondra Uherka vybojoval konečné 13. místo.

Ve čtvrtek 7.7. odstartoval další juniorský prázdninový turnaj, tentokrát Dutch Junior Open 2010 v Amsterdamu. Turnaj potrvá od 8.7. - 11.7. Z našich hráčů se do Holandska po německém Pioneeru přesunuli tito hráči : v B13 (počet startujících 42) Vojta Ryba (nasazení 9/16), v B15 (počet startujících 68) Petr Zatřepálek (nasazení 9/16), Patrik Pelech (nasazení 17/32) a Honza Ryba (nasazení 2), v G17 (počet startujících 47) Karolína Holinková (nasazení 9/16) a Denisa Pelešková (nasazení 3/4) a nakonec v kategorii B19 Ondra Uherka (nasazení 9/16).

Průběžné výsledky po kliknutí na titulku.

Vojta Ryba 9/16
B13
umístění
30
Round 1
James Connor [17/32]
0:3
1/11, 9/11, 8/11
Places 17-24
Mostafa Abouel Makarim [33/44]
0:3
5/11, 2/11, 0/11
Places 25-32
George Thomas [9/16]
0:3
6/11, 2/11, 3/11
Places 29-32
Youssef Badr [33/44]
3:1
11/3, 8/11 12/10, 12/10
Places 29-30
Youssef Abou Seada [17/32]
1:3
6/11, 8/11, 11/9, 7/11
Petr Zatřepálek 9/16
B15
umístění
14
Round 1
Jens Christian Wegeberg [33/64]
3:0
11/7, 11/3, 11/5
Round 2
Lucas Ravkov [17/32]
3:2
11/9, 8/11, 6/11, 11/9, 11/9
Round 3
Hamish Falconer [3/4]
0:3
0/11, 3/11, 2/11
Places 9-16
Lucas Wirths [5/8]
1:3
11/6, 5/11, 3/11, 9/11
Places 13-16
Thomas Mahieu [9/16]
3:1
9/11, 11/4, 11/8, 11/9
Places 13-14
Michael Thompson [17/32]
0:3
9/11, 2/11, 4/11
Jan Ryba 2
B15
umístění
12
Round 1
Fadi Tarek Shawky [65/68]
3:0
11/3, 11/3, 11/6
Round 2
Ziad Mostafa [33/64]
3:2
12/10, 11/7, 7/11, 2/11, 11/7
Round 3
Mason Ripka [17/32]
1:3
8/11, 8/11, 11/5, 7/11
Places 9-16
Thomas Laursen [9/16]
3:2
11/9, 11/4, 9/11, 5/11, 13/11
Places 9-12
Hayes Murphy [17/32]
1:3
5/11, 13/11, 4/11, 3/11
Places 11-12
Lucas Wirths [5/8]
0:3
11/13, 10/12, 6/11
Karolína Holinková 9/16
G17
umístění
16
Round 1
Georgia Blatchford [33/47, Q]
3:0
11/7, 13/11, 11/9
Round 2
Georgie Ingham [17/32, Q]
1:3
6/11, 11/7, 6/11, 6/11
Places 9-16
Chloe Pearson [17/32]
0:3
3/11, 4/11, 5/11
Places 13-16
Camille Lanier [17/32, Q]
0:3
7/11, 5/11, 10/12
Places 15-16
Nikki van der Heijden [9/16]
0:3
Walkover
Denisa Pelešková 3/4
G17
umístění
23
Round 1
Maria Fernanda Martinez [33/47, Q]
0:3
7/11, 6/11, 6/11
Places 17-24
Colette Sultana [9/16]
3:1
9/11, 11/7, 11/8, 11/7
Places 17-24
Hollie Naughton [17/32, Q]
1:3
7/11, 11/6, 4/11, 1/11
Places 21-24
Enora Villard [9/16]
1:3
11/7, 4/11, 5/11, 6/11
Places 23-24
Sasha Cocks [9/16]
3:0
11/6, 11/4, 11/4
Ondra Uherka 9/16
B19
umístění
13
Round 1
Christian Jaeger [33/64, Q]
3:1
11/5, 5/11, 11/4, 11/3
Round 2
Tarek Salah El Dein [33/64, Q]
2:3
11/6, 6/11, 10/12, 11/2, 8/11
Places 9-16
Marco Graziotti [9/16, Q]
1:3
12/14, 4/11, 11/9, 2/11
Places 13-16
Marc ter Sluis [17/32, Q]
3:2
13/11, 6/11, 4/11, 11/8, 11/4
Places 13-14
Quint Mandil [9/16, Q]
3:1
13/11, 11/3, 5/11, 11/9


Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net