aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_1393 aDSC_1393

Mistrovství Evropy klubů 6.-8.září 2012

Ve čtvrtek 6. září začíná v Praze největší mezinárodní událost letošní sezóny na domácí půdě - Mistrovství Evropy Klubů 2012. Za účasti 9-ti ženských a 16-ti mužských družstev můžeme v Praze na vlastní oči spatřit hru nejlepších hráčů světa. Omezte své další aktivity, neváhejte a navštivte ve čtvrtek, pátek nebo sobotu vyjímečnou squashovou akci. Ve squash centru Hamr v Záběhlicích se hraje od 9 hodin až do večera. Vybrané zápasy základní skupiny a finálové zápasy můžete sledovat i na skleněném kurtu, který vyroste na Chodově v kongresovém sále přímo v TOP hotelu Praha.

Výběr squashových celebrit ze seznamu hrajících týmů : James Willstrop, Nick MatthewGregory GaultierPeter Barker, Mohamed El Shorbagy, David Palmer,  Daryl SelbyCameron Pilley, Borja Golan, Simon RoesnerLaura Masaro, Gaby Huber, Vanesa AtkinsonAisling Blake ...

Vaši mohutnou podporu si zaslouží i 3 české týmy, které v soutěži nastoupí : Squashclub Strahov - muži, Squashclub Strahov - ženy a tým Buldoci Praha. Navíc, jako bonus, uvidíme i českou nejlepší hráčku a 42 ženu světa -  Lucii Fialovou, která nastoupí v týmu polského Malaka Ladies Team Bielsko Biała. Tento tým sice skončil v PlayOff polské extraligy až na druhém místě, ale první polský tým neměl k naší radosti zájem se soutěže účastnit :-).

Replica HandbagsZobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net