aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_2332 aDSC_2332

European Masters 2013 Praha

30.08.2013 13:33

photo gallery DAY ONE

photo gallery DAY THREE

photo gallery DAY FOUR - FINAL

1.9.2013 ME masters 2013 v Praze je minulostí. Výsledky finálových soubojů naleznete v detailu článku. Zápasy přinesly napínavou a mnohdy dramatickou podívanou, největší hvězdou byl bezesporu coach francouzského národního teamu Renan Lavigne, kategorie 35 - 40 let, highest world ranking 17. Fotogalerii z finálového dne přineseme zítra, semifinálové zápasy budou vystaveny do nedělní půlnoci. Renana jsme po odehraném finále požádali o rozhovor, který pro Vás co nejdříve připravíme k přečtení.

31.8.2013 Nedělní finálové zápasy budou odehrány na skleněném kurtu TOP Hotelu Praha v níže uvedeném pořadí. Pokud chcete na vlastní oči vidět nasazenou jedničku turnaje v kategorii M35 [1] Renana Lavigne v zápase proti německému hráči [3/4] Arminu Hameedovi (v semifinále vyřadil nasazeného hráče [2] Domagoj Spoljara), přijďte přibližně na 16:20. Finálové zápasy se bohužel musejí obejít bez české účasti. Obě naše želízka v ohni, hráčky v kategorii W35 Helena Vladyková a Eva Gallatová se do finále neprobojovaly. Blíže k postupu měla Helena, svůj zápas s Finkou Hanna Rusila prohrála až v pátém setu (9/11, 11/6, 11/7, 9/11 a 11/13), dokonce disponovala matchballem.

31.8.2013 V sobotu budou na poradu dne semifinálové zápasy všech kategorií, ve skupinách s více hráči se nejdříve odehrají dopoledne čtvrtfinále, doporučujeme navštívit sklěněný kurt v prostorách TOP Hotelu Praha (pokud se zápas hraje jinde než na GS, je uvedeno v závorce) :

FOTOGALERIE ČTVRTEK

28.8.2013 Ve čtvrtek 28.8. v Praze startuje jeden z nejvýznamnějších zahraničních turnajů roku 2013 - ME masters 2013 s velkou účastí domácích hráčů. Squashisté z celé Evropy budou hrát na kurtech více squash center v hlavním městě - Sport Hector, SquashPoint, SquashArena, SB Centrum, Hamr, navíc v místě ubytování hráčů, v TOP Hotelu Praha, bude postaven skleněný kurt pro nejzajímavější zápasy.

On line přenosy ze skleněného kurtu v TOP Hotelu Praha k vidění ZDE.

 

19.8.2013 Již příští týden bude v Praze rozehrán jeden z nejvýznamnějších zahraničních turnajů roku 2013 - ME masters 2013 s velkou účastí domácích hráčů. Squashisté z celé Evropy se budou do české metropole sjíždět již od středy 28. srpna, ale první turnajové údery gumového míčku o stěny kurtů se rozezní až v pátek 30.8. Hrát se bude na kurtech více squash center v hlavním městě - Sport Hector, SquashPoint, SquashArena, SB Centrum (z důvodu poškození areálu v Záběhlicích nebude možné sehrát žádná utkání na Hamru), navíc v místě ubytování hráčů, v TOP Hotelu Praha, bude postaven skleněný kurt pro nejzajímavější zápasy.

Vypsáno bylo celkem 17 kategorií (věkově v rozpětí 35 - 75 let), do 16 z nich se přihlásilo celkem 491 hráčů z toho 74 českých squashistů. Předchozí ME se v roce 2011 konalo v portugalském Porto (hraje se vždy jednou za 2 roky, ME je střídáno MS masters, které se v roce 2012 konalo v Anglii) a velká většina tehdejších vítězů bude své pozice obhajovat i nyní v Praze. K vidění bude například hra nehrajícího kapitána francouzského seniorského týmu Renana Lavigne, který vedl velmi úspěšně svůj tým v loňské sezóně na ME týmů v Amsterdamu nebo na MS týmů ve francouzském Mulhouse. Rozhodně neváhejte a přijďte podpořit domácí hráče. Rozlosování ještě zveřejněno nebylo, jednotlivé výsledky zápasů budou v době turnaje online dostupné na tournamentsoftware.com.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net