aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_7329 aDSC_7329

Koukal opět bronzový

12.06.2012 08:29

11.6.2012 Jan Koukal získal bronzovou medaili na soutěži družstev ve Francii.

V Aix-en-Provence o víkendu skončil letošní ročník squashové ligy družstev Francie. Událost zajímavá i pro české příznivce squashe, neboť na třetí příčku dosáhl v dresu klubu z Aix-en-Provence i Jan Koukal. Kromě Koukala hraje za tým Passion Aix i Greg Gaultier nebo Yan Perrin. Zatímco v ČR dosáhl Koukalův tým Buldoci Praha na bronz i bez účasti Jana Koukala ve finále extraligy, ve Francii se Jan Koukal (50 na PSA) do závěrečných bojů zapojil, prohrál s mistrem Evropy Oli Tuominenem (24 na PSA) a porazil Grega Marche (46 na PSA). Finálové boje měly nespornou úroveň, k vidění byly zápasy hráčů: James Willstrop, Thierry Lincou, Greg Gaultier, Olli Tuominen, Daryl Selby a další.

Jan Koukal, v týmu Grega Gaultiera

foto : SquashSite

Vítězství francouzské ligy nakonec vybojoval tým Marseille (Thierry Lincou, Olli Tuominen, Mathieu Castagnet a Renan Lavigne) porážkou týmu Mulhouse (James Willstrop, Daryl Selby, Joan Lezaud, Mark Krajcsak) :

Souboj o třetí místo pak vyzněl lépe pro tým Aix-en-Provence (Grégory Gaultier, Jan Koukal, Fabien Verseille, Geoffrey Demont), poraženi a bez medaile odešli hráči Valence (Nicolas Mueller, Grégoire Marche, Raphael Kandra, Steve Finitsis)  :Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net