aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_7008 aDSC_7008

Jednání VV ČASQ ze dne 5.11.

23.11.2014 23:11

AKTUALIZOVÁNO Ve čtvrtek 27.11.2014 proběhne v Praze na Chrpě od 13:00 hodin další jednání výkonného výboru ČASQ.

7.11.2014 Ve středu 5. listopadu proběhlo v Praze další jednání výkonného výboru ČASQ. Situace po říjnové valné hromadě ve vedení ČASQ stále není klidná. Někteří členové odvolaného VV podali podnět k Arbitrážní komisi ke zneplatnění poslední valné hromady a do doby, než se komise vyjádří, nejsou ochotní předat své agendy nově zvoleným členům. Jedná se i o poskytnutí přístupů k současnému webu ČASQ, facebook účtu ČASQ, účetnictví a dalším důležitým dokumentům.

Je neuvěřitelně smutné, že lidé, kteří se zaštiťují slovy, že jejich hlavním cílem je pomáhat squashi, neakceptují, že je vlastní členská základna odvolala. A tím jim dala najevo, že si nepřeje, aby se dále podíleli na vedení jejich zastřešující organizace. Neakceptují, že je čas odejít (pozn. redakce doplněná na základě připomínky jednoho ze čtenářů - myšleno odejít z vedení) a dát druhé straně možnost realizovat své představy. Svým současným jednáním a nepředáním agend squashi hlavně ubližují a dá se říct, že se chovají nefér.

Pokud se vrátíme k informacím, které se týkají přímo sportovních aktivit ČASQ, asi nejdůležitější jsou zveřejněné termíny pro zaslání nabídek k pořádání turnajů, kterým zatím nebyl přidělen pořadatel. Týká se především všech mistrovství republiky a playOff. Plná verze zápisu je dostupná po kliknutí na obrázky.

                               Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha

Petr Steiner: Nemusejí odcházet. Určitě bude fajn, když se budou angažovat i nadále jinak, než ve vrcholných funkcích. Ale agendu by teda předat mohli :-) Měli! Paměť mě neklame při vzpomínce, kdy nyní odvolaní pánové vyloučili z ČASQ před lety při svém zvolení předchozího člena VV za obdobné jednání nepředání agendy. Touto vzpomínkou rozhodně nechci upozorňovat na vyloučení, ale naopak na nepředání agendy, které sami odvolaní evidentně považovali za zavrženíhodné.

07.11.2014 10:22

admin: Děkuji, Petře, za komentář, je to přesně tak myšleno, jak uvádíte. Uvolnit pozice vedení a pokusit se předáním agend umožnit squashi dál fungoval v plnohodnotných podmínkách. Za dobu minulého vedení se určitě podařilo spousta dobrých věcí, ve kterým je možno pokračovat. Bylo by krásné pokusit se zapomenout na osobní křivdy a s pokorou společně táhnout za jeden provaz. Irena Vanišová

07.11.2014 10:42

Štěpán Marko: Krátkou poznámku k Petrovi. 1/ Když už tady zmiňuješ vyloučení před lety jednoho člena z ČASQ za nepředání agendy (klidně jmenuj - Kamil Schvarcz, a bylo to za nepředání databáze členů a všech s tím souvisejících podkladů, ale hlavně za odstřihnutí webu ze dne na den, i když ten byl majetkem ČASQ a všichni víme, jaké z toho pak byly problémy) 2/ nezmiňuj, že to udělali členové v říjnu odvolaného VV. Ve VV, kteří ho vyloučili, seděli jiní pánové, minimálně ze 2/3, takže čekám tady tvou omluvu za lživé informace. 3/ V zápisu VV , který je otištěn v tomto příspěvku, jsem narazil na další lež, a to tu, že jsem předal jen částečně agendu Soutěžní komise. Já jsem předal elektronickou poštou panu Švecovi VŠECHNU agendu týkající se SK. 4/ Ti pánové, kteří jsou dnes ve VV , na říjnové VH stále apelovali, že když si většina členské základny nepřeje ve vedení některé členy, tak by se měli tomuto podvolit a odejít. Hned na svém 1. zasedání VV ti samí pánové ukázali, jak si stojí za svým apelem, když kooptovali pana Voplakala, kterému na zmiňované VH při hlasování nových členů do VV nedala valná většina zástupců klubů hlas a dala tím najevo, že tohoto člověka nechtějí mít ve vedení asociace!!!!

08.11.2014 22:05

Petr Steiner: Štěpáne, omlouvám se Tobě i všem, které jsem nepřímo označil, za chybné vyjádření ohledně Kamilova vyloučení. Z nyní odvolaných tam byl pouze odvolaný předseda Pavel S., který byl tehdy předsedou Soutěžní (disciplinární) komise. Tolik pro pořádek ohledně osob. Ohledně předání / nepředání v oblasti IT. Souhlas, že rozsah nepředání je nyní nižší, ale nad tím nechci polemizovat - přístup k webu, který měl být předán, zřejmě předán nebyl. Vnímám podstatu nepředání obdobně. Ohledně Michala V. souhlas, že VH ukázala, že ho ve vedení nechce.

11.11.2014 09:58

Štěpán Marko: Díky Petře, příjímá se. Co se týká členů tehdejšího VV,co vyloučili K. Schvarcze jsem přesvědčen, že tam byl i R. Švec

11.11.2014 10:53

Petr Steiner: Taky díky. Radim tam byl, ale ten teď nemá nic předávat :-) Jak jsem už naznačil, není třeba řešit téma možnosti vyloučení z asociace. Upozorňuji na nepředání agendy od Pavla, od kterého jsem to, právě i vzhledem k uvedené historii, nečekal.

11.11.2014 11:28
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net