aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_0710 aDSC_0710

Kings Prague mezinárodní mistrovství ČR ve squashpokeru 2014

13.08.2014 14:07

AKTUALIZOVÁNO První část soutěže, turnaj ve squashi, proběhl v pátek ve Squashareně v Praze. Podle očekávání jej ovládl Jan Koukal, když se ve finále střetnul s pokerovým mágem Gusem Hansenem a porazil ho 3:0. Celý turnaj se odehrával v příjemné atmosféře a příchozí diváci si užili hezké odpoledne v přítomnosti hvězd.

Některé zápasy turnaje byly squashové více, jiné méně, ale nikomu nechyběla snaha odehrát vše v co nejlepším výsledku. Hrálo se na dva vítězné sety a díky tomu bylo hraní za necelé čtyři hodiny na všech kurtech ukončeno. Mezi squashové stěny netradičně vstoupili sportovci z jiných odvětví, než jen squash. Fotbaloví fanoušci jistě identifikovali Horsta Siegla, nebo Vladimíra Šmicera, který v průběhu odpoledne přišel svého kolegu podpořit, i když squash nehrál. Hokejový brankář Detroit Red Wings Petr Mrázek běhal po kurtě v neuvěřitelném tempu, naopak sportovní moderátorka Inna Puhajková se trochu šetřila. Na kurt nastoupila vybavena kompresními podkolenkami a kšiltovkou, kterou celou dobu nesňala z hlavy, ani v průběhu hry :-). Kdo vydržel až na finále, dočkal se hezkého squashe. Hráči se rozhodli odehrát poslední zápas turnaje k radosti přihlížejících na tři vítězné sety. I když se jednotlivé sady dostaly do stavu 10:10, Honza Koukal v rozhodujícím okamžiku vždy přepnul na vyšší level a dotáhl bez problémů utkání do vítězného konce.

14.8.2014 V termínu 15. – 16. srpna proběhne v Praze 2. ročník Kings Prague mezinárodní mistrovství ČR ve squashpokeru 2014. Krom 15 - ti násobného mistra České republiky ve squashi Jana Koukala se v kombinovaném turnaji ve squashi a pokeru představí další hvězdy nejen z oblasti sportu. Účast v turnaji potvrdila světová pokerová superstar Dán Gus Hansen! Vedle něj budou o titul mistra soutěžit také hokejový brankář Detroit Red Wings Petr Mrázek, dvojnásobný vítěz tenisového grand slamu ve čtyřhře Lukáš Dlouhý a bývalý fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer. V jednání pořadatelů jsou ještě další jména, nechme se překvapit, zda nakonec dorazí například i hokejista Tomáš Plekanec.

A kde a kdy přesně se mistrovství odehraje? Klání bude zahájeno squashovým turnajem v pátek ve 14 hodin na Squashareně v Praze. Poker přijde na řadu až v sobotu večer.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net