aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_1922 aDSC_1922

ME družstev 2010 - Francie - výsledky

03.05.2010 16:07

Letošními Mistry Evropy družstev se podle očekávání a nasazení stali v mužské části soutěže Angličané, když porazili Francii 4:0. V ženské části skončila první nasazená Anglie až na 3 místě. První místo vybojovaly Holanďanky (i bez své nejlepší hráčky původem Australanky  Natalie Grinham, která očekává narození potomka), když porazily Francii 2:1. Odkaz na stránky na squashSite hledejte ZDE.

Naše účast přinesla výborné 8 místo mužům, když remizovali se Skotskem 2:2 a o konečném umístění o 7/8 místo rozhodl až počet vyhraných setů 8:7 ve prospěch Skotska.  Naši byli přitom až 15-tí nasazení. Gratulujeme ! Ženám se tolik nevedlo, obsadily konečkou 15. příčku (nasazené byly jako 14-té).

Men's Final:

[1] ENGLAND bt [2] FRANCE 4/0

James Willstrop bt Thierry Lincou 7-11, 11-1, 8-11, 11-9, 11-7 (82m)

Nick Matthew bt Gregory Gaultier 11-9, 11-9, 11-6 (53m)

Daryl Selby bt Mathieu Castagnet 12-10, 11-7, 11-1 (35m)

Peter Barker bt Renan Lavigne 11-6, 11-5 (17m)

Women's Final:

[2] NETHERLANDS bt [3] FRANCE 2/1

Vanessa Atkinson bt Camille Serme 9-11, 11-7, 11-3, 11-5 (39m)

Annelize Naude lost to Isabelle Stoehr 11-9, 10-12, 11-9, 8-11, 8-11 (65m)

Orla Noom bt Maud Duplomb 11-5, 11-8, 11-7 (22m)

 

Celkové výsledky jsou dostupné po rozkliknutí titulku.

Finals:

Men's Final:
[1] ENGLAND 4-0 [2] FRANCE 
3rd place play-off:
[3] WALES 0-3 [4] NETHERLANDS
5th place play-off:
[5] GERMANY 0-4 [13] ITALY
7th place play-off:
[6] SCOTLAND 2*-2 [15] CZECH REPUBLIC
9th place play-off:
[9] SPAIN 2*-2 [8] FINLAND
11th place play-off:
[11] SWEDEN 2-2* [7] IRELAND
13th place play-off:
[12] SWITZERLAND 2*-2 [10] DENMARK
15th place play-off:
[16] BELGIUM 3-1 [14] HUNGARY
17th place play-off:
[27] SLOVAKIA 3-1 [20] UKRAINE
19th place play-off:
[18] AUSTRIA 3-1 [17] ISRAEL
21st place play-off:
[21] GREECE 2-2* [19] LUXEMBOURG
23rd place play-off:
[24] CROATIA 2*-2 [23] POLAND
Women's Final:
[2] NETHERLANDS 2-1 [3] FRANCE 
3rd place play-off:
[1] ENGLAND 2-1 [4] IRELAND
5th place play-off:
[5] GERMANY 2-1 [8] ITALY
7th place play-off:
[10] SPAIN 1-2 [9] SCOTLAND
9th place play-off:
[7] SWITZERLAND 2-0 [6] DENMARK
11th place play-off:
[11] WALES 2-1 [13] AUSTRIA
13th place play-off:
[12] BELGIUM 3-0 [15] FINLAND
15th place play-off:
[16] SWEDEN 1-2 [14] CZECH REP
17th place play-off:
[17] POLAND 1-2 [18] LUXEMBOURG
19th place play-off:
[19] GREECE 3-0 [20] CYPRUS
FULL RESULTS

Day FIVE full results
Men's Final:
[1] ENGLAND bt [2] FRANCE 4/0
James Willstrop bt Thierry Lincou 7-11, 11-1, 8-11, 11-9, 11-7 (82m)
Nick Matthew bt Gregory Gaultier 11-9, 11-9, 11-6 (53m)
Daryl Selby bt Mathieu Castagnet 12-10, 11-7, 11-1 (35m)
Peter Barker bt Renan Lavigne 11-6, 11-5 (17m)
3rd place play-off:
[4] NETHERLANDS bt [3] WALES 3/0
Laurens Jan Anjema bt Jethro Binns 11-2, 11-2, 11-2 (31m)
Dylan Bennett bt Peter Creed 11-3, 11-6, 11-6 (54m)
Sebastian Weenink bt Alex Gough 11-5 ret. (15m)
5th place play-off:
[13] ITALY bt [5] GERMANY 4/0
Davide Bianchetti bt Jens Schoor 11-7, 11-7, 12-10 (48m)
Amr Swelim bt Rudi Rohrmuller 11-8, 11-4, 11-9 (33m)
Stephane Galifi bt Norman Junge 11-6, 11-5, 8-11, 11-7 (41m)
Marcus Berrett bt Andre Haschker 11-5, 11-2 (23m)
7th place play-off:
[6] SCOTLAND bt [15] CZECH REPUBLIC 2/2 (Scotland win 8-7 on games countback)
Alan Clyne lost to Jan Koukal 9-11, 9-11, 1-11 (46m)
Jamie MacAulay lost to Petr Martin 10-12, 12-14, 11-9, 11-1, 2-11 (60m)
Lyall Paterson bt Ondrej Ertl 11-9, 13-11, 11-9 (45m)
Stuart Crawford bt Lukas Jelinek 11-3, 7-11, 11-3, 11-5 (46m)
9th place play-off:
[9] SPAIN bt [8] FINLAND 2/2 (Spain win 9-7 on games countback)
Borja Golan lost to Olli Tuominen 11-9, 4-11, 6-11, 3-11 (44m)
Alejandro Garbi Caro bt Matias Tuomi 11-1, 11-9, 11-9 (39m)
Ivan Flores bt Hameed Ahmed 12-10, 6-11, 11-8, 12-10 (54m)
David Vidal lost to Henrik Mustonen 11-8, 11-6, 3-11, 10-12, 1-11 (34m)
11th place play-off:
[7] IRELAND bt [11] SWEDEN 2/2 (Ireland win 9-8 on games countback)
Arthur Gaskin lost to Rasmus Hult 11-9, 9-11, 11-8, 2-11, 7-11 (44m)
Steve Richardson bt Carl-Johan Lofvenborg 14-12, 11-8, 7-11, 11-6 (46m)
Niall Rooney bt Sebastian Victor 5-11, 11-6, 11-8, 11-4 (39m)
Derek Ryan lost to Christian Drakenberg 5-11, 11-8, 4-11, 4-11 (42m)
13th place play-off:
[12] SWITZERLAND bt [10] DENMARK 2/2 (Switzerland win 145-127 on points countback)
Nicolas Mueller lost to Kristian Frost Olesen 11-5, 11-3, 10-12, 6-11, 8-11 (64m)
Reiko Peter lost to Caspar Grauball Nielsen 7-11, 7-11, 9-11 (35m)
Benjamin Fischer bt Kim Povlsen 11-4, 11-4, 11-4 (30m)
John Williams bt Rasmus Nielsen 1-11, 11-7, 11-4, 9-11, 11-7 (54m)
15th place play-off:
[16] BELGIUM bt [14] HUNGARY 3/1
Stefan Casteleyn bt Mark Krajcsak 10-12, 11-8, 11-9, 7-11, 11-6 (70m)
Sam van Brusselen bt Marton Szaboky 11-1, 11-2, 11-2 (24m)
Mark Burke bt Daniel Cseffalvay 16-14, 11-7, 11-6 (35m)
Gregory Lecerf lost to Sandor Fulop 11-13, 8-11, 11-8, 6-11 (42m)
17th place play-off:
[27] SLOVAKIA bt [20] UKRAINE 3/1
Tomas Toth bt Kostiantyn Rybalchenko 11-9, 11-7, 9-11, 11-5 (52m)
Peter Kviecinsky bt Artem Shandybin 11-4, 9-11, 11-8, 11-8 (47m)
Marek Zvoncek bt Valeriy Fedoruk 11-9, 7-11, 11-7, 11-7 (34m)
Marek Manik lost to Ruslan Sorochinskiy 11-9, 7-11, 6-11, 8-11 (42m)
19th place play-off:
[18] AUSTRIA bt [17] ISRAEL 3/1
Aqeel Rehman bt Ido Avron 11-4, 13-11, 11-5 (25m)
Stefan Brauneis bt Nir Zisman 15-17, 11-6, 11-9, 11-9 (44m)
Rehan van der Merwe bt Avner Geva 11-7, 4-11, 7-11, 11-6, 11-8 (55m)
Jakob Dirnberger lost to Nir Arkin 8-11, 3-11, 7-11 (33m)
21st place play-off:
[19] LUXEMBOURG bt [21] GREECE 2/2 (Luxembourg win 8-5 on games countback)
Nathan Sneyd bt Fabian Kalaitzis 11-9, 12-10, 11-6 (29m)
Niall Woodger lost to Declan Christie 11-7, 7-11, 4-11, 11-8, 10-12 (40m)
Daniel Kaiser bt Konstantinos Kargiotis 11-8, 11-4, 11-9 (23m)
Sanjay Raval lost to Petros Tzamaloukas 8-11, 8-11 (19m)
23rd place play-off:
[24] CROATIA bt [23] POLAND 2/2 (Croatia win 8-6 on games countback)
Filip Madaric lost to Wojciech Nowisz 5-11, 4-11, 10-12 (22m)
Petar Galekovic bt Kamil Dominiak 11-6, 11-8, 12-10 (27m)
Srdan Maksimovic lost to Tomasz Abramowski 13-11, 6-11, 11-13, 11-8, 11-13 (60m)
Vedran Svonja bt Marcin Kozik 11-8, 11-8, 11-9 (34m)
25th – 27th place play-off:
[26] CYPRUS bt [25] TURKEY 4/0
Panos Hadjiphilippou bt Ergul Yilmazel 11-5, 11-2, 11-3 (16m)
Joel Meletiou bt Sinan Salih 11-7, 9-11, 11-6, 12-14, 11-9 (46m)
Stavros Eftychiou bt Huseyin Gumus 11-4, 11-5, 9-11, 11-7 (32m)
Andreas Koufetas bt Atilla Mustafaoglu 11-9, 11-4, 11-4 (28m)
Final positions: 25 Gibraltar; 26 Cyprus; 27 Turkey
Women's Final:
[2] NETHERLANDS bt [3] FRANCE 2/1
Vanessa Atkinson bt Camille Serme 9-11, 11-7, 11-3, 11-5 (39m)
Annelize Naude lost to Isabelle Stoehr 11-9, 10-12, 11-9, 8-11, 8-11 (65m)
Orla Noom bt Maud Duplomb 11-5, 11-8, 11-7 (22m)
3rd place play-off:
[1] ENGLAND bt [4] IRELAND 2/1
Jenny Duncalf lost to Madeline Perry 11-7, 8-11, 4-11, 11-2, 5-11 (51m)
Tania Bailey bt Zoe Barr 11-2, 11-1, 11-2 (19m)
Sarah Kippax bt Aisling Blake 11-7, 11-3, 11-5 (31m)
5th place play-off:
[5] GERMANY bt [8] ITALY 2/1
Sina Wall lost to Manuela Manetta 6-11, 11-6, 10-12, 7-11 (41m)
Kathrin Rohrmueller bt Sonia Pasteris 11-4, 3-11, 11-8, 11-3 (26m)
Pamela Hathway bt Chiara Ferrari 12-10, 6-11, 11-4, 11-5 (35m)
7th place play-off:
[9] SCOTLAND bt [10] SPAIN 2/1
Frania Gillen-Buchert bt Xisela Aranda Nunez 11-8, 9-11, 3-11, 13-11, 11-9 (60m)
Lisa Aitken lost to Margaux Moros-Pitarch 2-11, 7-11, 13-15 (24m)
Lauren Gray bt Chantal Moros-Pitarch 11-6, 11-9, 11-3 (17m)
9th place play-off:
[7] SWITZERLAND bt [6] DENMARK 2/0
Gaby Schmohl bt Line Hansen 11-4, 13-15, 11-3, 3-11, 11-9 (55m)
Jasmin Ballman bt Marie-Louise Feddern 11-5, 11-9, 11-5 (19m)
11th place play-off:
[11] WALES bt [13] AUSTRIA 2/1
Deon Saffery bt Birgit Coufal 11-9, 11-8, 5-11, 15-13 (30m)
Tesni Evans bt Sandra Polak 14-12, 11-9, 5-11, 16-14 (32m)
Stacey Preece lost to Pamela Pancis 9-11, 11-3, 8-11, 9-11 (29m)
13th place play-off:
[12] BELGIUM bt [15] FINLAND 3/0
Kim Hannes bt Saara Valtola 11-8, 11-7, 7-11, 11-5 (19m)
Annabel Romedenne bt Elina Kononen 4-11, 13-11, 6-11, 12-10, 11-9 (50m)
Yara Delagrange bt Michaela Bjornstrom 11-3, 11-7 (12m)
15th place play-off:
[14] CZECH REPUBLIC bt [16] SWEDEN 2/1
Veronika Koukalova lost to Anna-Carin Forstadius 6-11, 5-11, 5-11 (20m)
Hana Vagnerova bt Lovisa Forstadius 11-8, 11-1, 8-11, 9-11, 13-11 (46m)
Anna Klimundova bt Jennie Lindstrom 11-4, 11-3, 11-5 (16m)
17th place play-off:
[18] LUXEMBOURG bt [17] POLAND 2/1
Sandra Denis bt Dominika Witkowska 11-4, 11-3, 15-13 (26m)
Claudia Mich lost to Anna Jurkun 9-11, 8-11, 7-11 (22m)
Francoise Donven bt Vanessa Geroska 11-8, 6-11, 11-6, 5-11, 11-7 (41m)
19th place play-off:
[19] GREECE bt [20] CYPRUS 3/0
Eliza Kargioti bt Antonia Aristodemou 11-8, 7-11, 11-3, 11-8 (28m)
Nikoleta Pozidi bt Christina Vrahimi 11-8, 9-11, 11-5, 14-12 (27m)
Zeta Tzamalouka bt Helen Vrahimis 11-1, 7-11, 11-7 (15m)
21st place:  [21] TURKEY
Day FOUR full results
Men's semi-finals:
[1] ENGLAND bt [3] WALES 4/0
James Willstrop bt Peter Creed 11-4, 11-7, 11-6 (33m)
Nick Matthew bt Jethro Binns 11-2, 11-5, 11-8 (38m)
Peter Barker bt Nic Birt 11-2, 11-7 (17m)
Daryl Selby bt Lewys Hurst 11-2, 11-1 (14m)
[2] FRANCE bt [4] NETHERLANDS 4/0
Thierry Lincou bt Dylan Bennett 12-10, 11-6, 11-4 (27m)
Gregory Gaultier bt Laurens Jan Anjema 11-6, 11-4, 11-8 (56m)
Renan Lavigne bt Piedro Schweertman 11-4, 11-7 (18m)
Mathieu Castagnet bt Sebastian Weenink 11-3, 11-6 (12m)

5th - 12th place play-offs:
[5] GERMANY bt [11] SWEDEN 3/1
Jens Schoor lost to Christian Drakenberg 12-10, 11-8, 6-11, 3-11, 5-11 (69m)
Simon Rosner bt Rasmus Hult 3-11, 11-9, 12-10, 11-6 (57m)
Andre Haschker bt Carl-Johan Lofvenborg 11-5, 11-8, 11-5 (34m)
Rudi Rohrmuller bt Sebastian Victor 9-11, 11-6, 11-2, 11-4 (36m)
[6] SCOTLAND bt [9] SPAIN 2/2 (Scotland win 8-6 on games countback)
Alan Clyne lost to Borja Golan 7-11, 11-5, 4-11, 5-11 (55m)
Stuart Crawford bt David Vidal 9-11, 11-8, 11-7, 11-2 (48m)
Chris Small lost to Alejandro Garbi Caro 7-11, 7-11, 11-3
Harry Leitch bt Ivan Flores 11-6, 11-3, 11-6 (46m)
[13] ITALY bt [8] FINLAND 3/1
Davide Bianchetti lost to Olli Tuominen 11-8, 5-11, 7-11, 7-11 (58m)
Marcus Berrett bt Olli Tuominen 11-1, 11-5, 11-5 (21m)
Amr Swelim bt Matias Tuomi 11-5, 11-8 (17m)
Stephane Galifi bt Hameed Ahmed 11-4, 11-2, 11-3 (25m)
[15] CZECH REPUBLIC bt [7] IRELAND 3/1
Jan Koukal bt Arthur Gaskin 14-12, 11-3, 11-2 (37m)
Lukas Jelinek bt Derek Ryan 12-10, 8-11, 8-11, 11-5, 11-8 (48m)
Petr Martin bt Steve Richardson 11-6, 11-6, 11-4 (27m)
Ondrej Ertl lost to Niall Rooney 9-11, 5-11 (16m)

5th - 8th place play-offs:
[5] GERMANY bt [6] SCOTLAND 3/1
Simon Rosner lost to Alan Clyne 10-12, 5-11, 6-11 (38m)
Jens Schoor bt Stuart Crawford 11-7, 11-0, 11-4 (26m)
Andre Haschker bt Chris Small 5-11, 10-12, 11-4, 11-9, 11-3 (76m)
Rudi Rohrmuller bt Harry Leitch 11-6, 11-7, 9-11, 11-5 (55m)
[13] ITALY bt [15] CZECH REPUBLIC 3/1
Davide Bianchetti lost to Jan Koukal 11-6, 10-12, 6-11, 6-11 (57m)
Marcus Berrett bt Pavel Sladecek 11-3, 11-3, 11-0 (23m)
Amr Swelim bt Petr Martin 11-7, 11-8 (19m)
Stephane Galifi bt Ondrej Ertl 11-7, 11-0, 11-7 (26m)

9th - 12th place play-offs:
[9] SPAIN bt [11] SWEDEN 2/2 (Spain win 8-7 on games countback)
Borja Golan bt Rasmus Hult 11-9, 11-5, 11-6 (43m)
David Vidal lost to Christian Drakenberg 2-11, 6-11, 6-11 (31m)
Ivan Flores bt Joakim Larsson 11-3, 11-5, 6-11, 11-4 (55m)
Eduardo Gonzales De Chaves lost to Sebastian Victor 11-13, 11-7, 10-12, 11-9, 6-11 (56m)
[8] FINLAND bt [7] IRELAND 3/1
Olli Tuominen bt Arthur Gaskin 11-7, 11-4, 5-11, 11-4 (50m)
Henrik Mustonen bt Derek Ryan 11-7, 11-4, 11-6 (29m)
Matias Tuomi bt Steve Richardson 13-11, 11-7 (30m)
Hameed Ahmed lost to Niall Rooney 7-11, 11-6, 6-11, 9-11 (49m)

13th - 20th place play-offs:
[12] SWITZERLAND bt [27] SLOVAKIA 4/0
Nicolas Mueller bt Tomas Toth 11-4, 11-2, 11-6 (30m)
Reiko Peter bt Marek Manik 11-4, 11-4, 11-4 (22m)
Lukas Burkhart bt Peter Kviecinsky 7-11, 11-6, 11-7 (33m)
Patrick Miescher bt Marek Zvoncek 8-11, 11-9, 11-8, 11-5 (45m)
[16] BELGIUM bt [18] AUSTRIA 3/1
Stefan Casteleyn lost to Aqeel Rehman 6-11, 11-2, 9-11, 9-11 (56m)
Gregory Lecerf bt Jakob Dirnberger 11-9, 8-11, 11-5, 11-8 (44m)
Sam van Brusselen bt Stefan Brauneis 11-6, 11-6, 11-8 (35m)
Mark Burke bt Rehan van der Merwe 11-9, 16-14, 10-12, 11-6 (42m)
[10] DENMARK bt [17] ISRAEL 4/0
Kristian Frost Olesen bt Ido Avron 3-11, 11-3, 11-9, 11-2 (25m)
Rasmus Nielsen bt Nir Arkin 11-5, 11-7, 11-9 (22m)
Caspar Grauball Nielsen bt Nir Zisman 12-10, 11-2, 11-4 (28m)
Tobias Portner bt Avner Geva 11-9, 11-7, 11-7 (31m)
[14] HUNGARY bt [20] UKRAINE 4/0
Mark Krajcsak bt Kostiantyn Rybalchenko 11-8, 11-2, 11-2 (21m)
Sandor Fulop bt Ruslan Sorochinskiy 11-7, 11-3, 11-3 (26m)
Marton Szaboky bt Valeriy Fedoruk 11-8, 13-15, 11-4 (43m)
Balazs Welesz bt Denis Podvornyi 12-10, 11-6 (18m)
13th - 16th place play-offs:
[12] SWITZERLAND bt [16] BELGIUM 4/0
Nicolas Mueller bt Stefan Casteleyn 11-8, 11-5, 11-6 (29m)
John Williams bt Gregory Lecerf 11-2, 11-2, 10-12, 11-3 (37m)
Reiko Peter bt Sam van Brusselen 9-11, 8-11, 11-2, 11-5, 11-5 (44m)
Benjamin Fischer bt Alexandre Benassi 11-7, 11-5, 11-5 (32m)
[10] DENMARK bt [14] HUNGARY 3/1
Kristian Frost Olesen lost to Mark Krajcsak 7-11, 7-11, 12-14 (55m)
Rasmus Nielsen bt Sandor Fulop 11-3, 11-6, 11-4 (27m)
Caspar Grauball Nielsen bt Marton Szaboky 11-5, 7-11, 11-4 (29m)
Kim Povlsen bt Daniel Cseffalvay 10-12, 11-4, 11-2, 11-2 (31m)
17th - 20th place play-offs:
[27] SLOVAKIA bt [18] AUSTRIA 2/2 (Slovakia win 8-7 on games countback)
Tomas Toth lost to Aqeel Rehman 10-12, 1-11, 5-11 (39m)
Marek Manik lost to Jakob Dirnberger 11-6, 4-11, 12-14, 11-8, 3-11 (52m)
Peter Kviecinsky bt Stefan Brauneis 7-11, 11-9, 12-10, 11-4 (52m)
Marek Zvoncek bt Marcus Greslehner 11-9, 14-12, 11-3 (32m)
[20] UKRAINE bt [17] ISRAEL 3/1
Kostiantyn Rybalchenko bt Ido Avron 4-11, 3-11, 11-7, 11-3, 11-8 (32m)
Ruslan Sorochinskiy lost to Nir Arkin 8-11, 10-12, 11-9, 8-11 (39m)
Artem Shandybin bt Nir Zisman 7-11, 11-9, 7-11, 11-6, 11-3 (59m)
Valeriy Fedoruk bt Eran Wagner 11-8, 11-5, 11-6 (30m)

21st - 24th place play-offs:
[21] GREECE bt [24] CROATIA 4/0
Fabian Kalaitzis bt Filip Madaric 11-6, 11-3, 11-3 (15m)
Petros Tzamaloukas bt Vedran Svonja 11-4, 11-8, 11-5 (29m)
Declan Christie bt Petar Galekovic 11-7, 11-6, 11-5 (20m)
Konstantinos Kargiotis bt Srdan Maksimovic 11-8, 11-6 (11m)
[19] LUXEMBOURG bt [23] POLAND 4/0
Nathan Sneyd bt Wojciech Nowisz 11-4, 11-3, 11-4 (25m)
Sanjay Raval bt Marcin Kozik 11-8, 11-5, 9-11, 11-3 (39m)
Stephane Ayache bt Maciek Maciantowicz 8-11, 11-6, 12-10, 11-8 (38m)
Daniel Kaiser bt Kamil Dominiak 11-9, 11-8 (29m)
25th - 28th place play-offs:
[22] GIBRALTAR bt [25] TURKEY 4/0
Anthony Brindle bt Timur Arslan 11-5, 11-4, 11-7 (21m)
Christian Navas bt Ergul Yilmazel 11-4, 10-12, 11-6, 11-2 (28m)
Stephen Shacaluga bt Atilla Mustafaoglu 11-8, 11-7, 11-8 (26m)
Mark Tewkesbury bt Sinan Salih 11-5, 11-7, 11-8 (20m)
[22] GIBRALTAR bt [26] CYPRUS 3/1
Anthony Brindle lost to Panos Hadjiphilippou 10-12, 7-11, 11-7, 5-11 (35m)
Christian Navas bt Andreas Koufetas 11-4, 6-11, 11-3, 11-1 (30m)
Stephen Shacaluga bt Joel Meletiou 11-8, 11-9, 11-4 (22m)
Nicholas de Haro bt Andreas Tsouris 11-7, 11-7, 11-8 (20m)


Women's semi-finals:
[2] NETHERLANDS bt [1] ENGLAND 2/1
Orla Noom lost to Tania Bailey 6-11, 3-11, 9-11 (29m)
Vanessa Atkinson bt Jenny Duncalf 11-3, 12-10, 8-11, 11-5 (40m)
Annelize Naude bt Sarah Kippax 11-8, 11-5, 8-11, 11-5 (45m)
[3] FRANCE bt [4] IRELAND 2/1
Maud Duplomb bt Laura Mylotte 11-8, 5-11, 11-4, 11-5 (36m)
Camille Serme lost to Madeline Perry 11-8, 8-11, 9-11, 4-11 (53m)
Isabelle Stoehr bt Aisling Blake 11-7, 11-9, 11-5 (38m)

5th - 12th place play-offs:
[5] GERMANY bt [11] WALES 2/1
Pamela Hathway bt Natalie Pritchard 11-5, 11-8, 11-7 (33m)
Sina Wall lost to Deon Saffery 9-11, 9-11, 11-4, 8-11 (38m)
Kathrin Rohrmueller bt Stacey Preece 11-7, 11-5, 8-11, 11-7 (35m)
[10] SPAIN bt [7] SWITZERLAND 2/1
Chantal Moros-Pitarch bt Jasmin Ballman 11-7, 11-8, 11-7 (29m)
Xisela Aranda Nunez lost to Gaby Schmohl 6-11, 6-11, 6-11 (27m)
Margaux Moros-Pitarch bt Sara Guebey 8-11, 11-4, 11-8, 11-3 (28m)
[8] ITALY bt [13] AUSTRIA 3/0
Chiara Ferrari bt Sandra Polak 11-8, 7-11, 11-5, 7-11, 11-5 (42m)
Manuela Manetta bt Birgit Coufal 11-9, 11-4, 11-7 (21m)
Sonia Pasteris bt Pamela Pancis 11-8, 11-8 (14m)
[9] SCOTLAND bt [6] DENMARK 2/1
Lauren Gray bt Cecilie Mayer 11-5, 5-11, 11-2, 11-1 (22m)
Frania Gillen-Buchert lost to Line Hansen 7-11, 9-11, 13-11, 5-11 (40m)
Lisa Aitken bt Marie-Louise Feddern 11-3, 13-11, 11-3 (27m)
5th - 8th place play-offs:
[5] GERMANY bt [10] SPAIN 3/0
Pamela Hathway bt Stela Carbonell 11-8, 5-11, 8-11, 11-6, 11-3 (33m)
Sina Wall bt Xisela Aranda Nunez 11-6, 11-5, 11-9 (30m)
Kathrin Rohrmueller bt Chantal Moros-Pitarch 2-11, 11-9, 11-5
[8] ITALY bt [9] SCOTLAND 2/1
Veronica Favero Camp lost to Alex Clark 4-11, 5-11, 4-11 (25m)
Manuela Manetta bt Frania Gillen-Buchert 11-8, 11-8, 11-3 (26m)
Sonia Pasteris bt Lisa Aitken 11-13, 11-9, 11-6, 10-12, 11-8 (48m)
9th - 12th place play-offs:
[7] SWITZERLAND bt [11] WALES 2/1
Agapi Kazamia bt Natalie Pritchard 11-8, 11-13, 12-10, 11-7 (30m)
Gaby Schmohl lost to Deon Saffery 11-8, 4-11, 6-11, 5-11 (35m)
Jasmin Ballman bt Stacey Preece 11-9, 4-11, 11-4, 11-7 (27m)
[6] DENMARK bt [13] AUSTRIA 2/1
Sally Skaarenborg bt Sandra Polak 11-4, 13-11, 11-3 (26m)
Line Hansen bt Birgit Coufal 11-4, 15-13, 11-4 (24m)
Marie-Louise Feddern lost to Pamela Pancis 10-12, 11-5, 11-13

13th - 16th place play-offs:
[12] BELGIUM bt [16] SWEDEN 3/0
Yara Delagrange bt Jennie Lindstrom 11-6, 11-4, 11-2 (17m)
Kim Hannes bt Anna-Carin Forstadius 11-1, 11-7, 11-7 (19m)
Annabel Romedenne bt Lovisa Forstadius 11-2, 11-8 (134m)
[15] FINLAND bt [14] CZECH REPUBLIC 2/1
Michaela Bjornstrom lost to Anna Klimundova 4-11, 6-11, 5-11 (19m)
Saara Valtola bt Veronika Koukalova 11-7, 11-7, 11-9 (25m)
Elina Kononen bt Hana Vagnerova 11-1, 11-3, 2-11, 11-5 (22m)
17th - 18th place play-offs:
[17] POLAND bt [20] CYPRUS 2/1
Vanessa Geroska bt Christina Vrahimi 11-7, 11-3, 3-11, 11-8 (22m)
Dominika Witkowska lost to Vaso Karasava 12-10, 5-11, 9-11, 9-11 (32m)
Anna Jurkun bt Antonia Aristodemou 11-7, 14-12, 9-11, 11-9 (34m)
[18] LUXEMBOURG bt [19] GREECE 3/0
Francoise Donven bt Zeta Tzamalouka 11-8, 11-8, 11-5 (19m)
Sandra Denis bt Eliza Kargioti 11-7, 11-7, 11-5 (25m)
Claudia Mich bt Nikoleta Pozidi 11-9, 10-12, 11-6 (34m)
19th - 21st place play-offs:
[19] GREECE bt [21] TURKEY 3/0
Zeta Tzamalouka bt Tulin Yilanci 11-3, 11-8, 11-6 (16m)
Eliza Kargioti bt Ayten Kececi 11-2, 11-7, 11-7 (19m)
Nikoleta Pozidi bt Zeynep Kocakavak 11-5, 11-4 (10m)
[20] CYPRUS bt [21] TURKEY 3/0
Helen Vrahimis bt Aynur Yilmaz 12-10, 11-8, 11-7 (21m)
Antonia Aristodemou bt Ayten Kececi 11-3, 11-8, 10-12, 11-7 (25m)
Christina Vrahimi bt Tulin Yilanci 11-4, 11-6, 11-6 (16m)
Men's final qualifying rounds - Pool A:
[1] ENGLAND bt [4] NETHERLANDS 4/0
James Willstrop bt Dylan Bennett 11-5, 11-3, 11-6 (20m)
Adrian Grant bt Sebastian Weenink 11-6, 11-2, 8-11, 11-2 (41m)
Peter Barker bt Piedro Schweertman 11-8, 11-5, 11-7 (41m)
Daryl Selby bt Bart Ravelli 11-6, 11-4, 11-2 (38m)
[5] GERMANY bt [8] FINLAND 4/0
Simon Rosner bt Henrik Mustonen 11-5, 6-11, 11-7, 11-6 (37m)
Norman Junge bt Arttu Moisio 11-7, 11-7, 6-11, 10-12, 11-6 (54m)
Jens Schoor bt Matias Tuomi 14-12, 11-4, 13-11 (53m)
Rudi Rohrmuller bt Hameed Ahmed 12-10, 7-11, 11-2, 11-4 (72m)
Final positions: 1 England, 2 Netherlands, 3 Germany, 4 Finland
Pool B:
[2] FRANCE bt [3] WALES 4/0
Gregory Gaultier bt Jethro Binns 11-5, 11-5, 11-5 (44m)
Gregoire Marche bt Alex Gough 11-2, 11-4, 11-2 (30m)
Thierry Lincou bt Peter Creed 11-9, 11-3, 11-9 (42m)
Renan Lavigne bt David Evans 11-5, 11-5, 11-3 (30m)
[7] IRELAND bt [6] SCOTLAND 3/1
Arthur Gaskin lost to Alan Clyne 7-11, 6-11, 8-11 (44m)
Niall Rooney bt Lyall Paterson 11-6, 9-11, 11-8, 11-9 (54m)
Derek Ryan bt Stuart Crawford 11-4, 9-11, 13-11, 4-11, 11-9 (64m)
Steve Richardson bt Jamie MacAulay 16-14, 12-10, 11-6 (35m)
Final positions: 1 France, 2 Wales, 3 Ireland, 4 Scotland
Pool C:
[9] SPAIN bt [16] BELGIUM 4/0
Borja Golan bt Stefan Casteleyn 14-12, 11-5, 11-5 (42m)
Ivan Flores bt Mark Burke 11-1, 11-7, 11-6 (31m)
David Vidal bt Gregory Lecerf 11-9, 11-9, 11-2 (29m)
Alejandro Garbi Caro bt Sam van Brusselen 11-5, 11-9, 11-9 (37m)
[17] ISRAEL bt [24] CROATIA 4/0
Ido Avron bt Vedran Svonja 11-2, 11-2, 11-2 (18m)
Eran Wagner bt Davor Srednoselec 11-4, 11-5, 11-5 (23m)
Nir Arkin bt Petar Galekovic 11-4, 11-9, 11-3 (28m)
Nir Zisman bt Srdan Maksimovic 11-1, 11-4, 11-7 (17m)
Final positions: 1 Spain, 2 Belgium, 3 Israel, 4 Croatia, 5 Turkey
Pool D:
[15] CZECH REPUBLIC bt [10] DENMARK 3/1
Jan Koukal bt Kristian Frost Olesen 11-8, 11-5, 11-9 (45m)
Petr Martin bt Kim Povlsen 13-15, 11-4, 11-8, 11-4 (36m)
Pavel Sladecek lost to Rasmus Nielsen 4-11, 5-11, 4-11 (24m)
Lukas Jelinek bt Caspar Grauball Nielsen 13-11, 9-11, 7-11, 11-9, 11-7 (77m)
[18] AUSTRIA bt [23] POLAND 4/0
Aqeel Rehman bt Wojciech Nowisz 11-2, 11-6, 11-7 (25m)
Marcus Greslehner bt Konrad Tyma 11-6, 5-11, 11-3, 11-2 (37m)
Jakob Dirnberger bt Marcin Kozik 11-7, 11-5, 11-2 (24m)
Rehan van der Merwe bt Tomasz Abramowski 11-6, 11-3, 11-3 (21m)
Final positions: 1 Czech Republic, 2 Denmark, 3 Austria, 4 Poland, 5 Cyprus
Pool E:
[11] SWEDEN bt [14] HUNGARY 3/1
Rasmus Hult lost to Mark Krajcsak 9-11, 10-12, 6-11 (39m)
Sebastian Victor bt Balazs Welesz 11-4, 11-3, 11-3 (24m)
Christian Drakenberg bt Sandor Fulop 11-6, 11-5, 11-7 (39m)
Joakim Larsson bt Marton Szaboky 12-10, 11-4, 11-7 (38m)
[19] LUXEMBOURG bt [22] GIBRALTAR 4/0
Nathan Sneyd bt Anthony Brindle 11-3, 11-4, 11-7 (33m)
Daniel Hutchines bt Mark Tewkesbury 11-5, 11-3, 6-11, 8-11, 11-3 (41m)
Sanjay Raval bt Christian Navas 11-6, 17-15, 12-10 (36m)
Niall Woodger bt Stephen Shacaluga 6-11, 11-5, 11-13, 11-9, 11-0 (44m)
Final positions: 1 Sweden, 2 Hungary, 3 Slovakia, 4 Luxembourg, 5 Gibraltar
Pool F:
[13] ITALY bt [12] SWITZERLAND 3/1
Davide Bianchetti lost to Nicolas Mueller 2-11, 11-13, 7-11 (58m)
Stephane Galifi bt Benjamin Fischer 11-3, 11-7, 11-6 (33m)
Marcus Berrett bt John Williams 11-8, 11-6, 11-8 (34m)
Amr Swelim bt Reiko Peter 11-8, 11-6, 11-7 (28m)
[20] UKRAINE bt [21] GREECE 3/1
Kostiantyn Rybalchenko lost to Fabian Kalaitzis 9-11, 5-11, 9-11 (34m)
Valeriy Fedoruk bt Konstantinos Kargiotis 14-12, 9-11, 11-7, 11-3 (41m)
Ruslan Sorochinskiy bt Petros Tzamaloukas 8-11, 11-8, 11-6, 8-11, 11-6 (49m)
Artem Shandybin bt Declan Christie 12-10, 11-6, 11-6 (35m)
Final positions: 1 Italy, 2 Switzerland, 3 Ukraine, 4 Greece
Women's 1st qualifying rounds - Pool A:
[1] ENGLAND bt [4] IRELAND 2/1
Sarah Kippax bt Aisling Blake 11-6, 11-5, 11-7 (32m)
Jenny Duncalf lost to Madeline Perry 11-5, 6-11, 9-11, 11-9, 8-11 (70m)
Tania Bailey bt Laura Mylotte 11-4, 11-6, 11-2 (20m)
[5] GERMANY bt [8] ITALY 3/0
Kathrin Rohrmueller bt Sonia Pasteris 11-7, 11-6, 11-9 (22m)
Sina Wall bt Manuela Manetta 13-11, 11-8, 9-11, 8-11, 11-9 (58m)
Pamela Hathway bt Chiara Ferrari 11-9, 11-5, 11-4 (23m)
Final positions: 1 England, 2 Ireland, 3 Germany, 4 Italy
Pool B:
[3] FRANCE bt [2] NETHERLANDS 2/1
Isabelle Stoehr bt Annelize Naude 11-7, 11-9, 9-11, 11-9 (45m)
Camille Serme bt Vanessa Atkinson 11-9, 11-9, 3-11, 14-12 (46m)
Coline Aumard lost to Orla Noom 7-11, 12-14, 10-12 (36m)
[6] DENMARK bt [7] SWITZERLAND 2/1
Marie-Louise Feddern bt Sara Guebey 11-2, 11-8, 11-5 (20m)
Line Hansen bt Gaby Schmohl 11-7, 11-8, 5-11, 11-8 (44m)
Sally Skaarenborg lost to Jasmin Ballman 8-11, 6-11, 10-12 (28m)
Final positions: 1 France, 2 Netherlands, 3 Denmark, 4 Switzerland
Pool C:
[9] SCOTLAND bt [16] SWEDEN 3/0
Lisa Aitken bt Josefa Bertilsson 11-4, 11-3, 11-6 (23m)
Frania Gillen-Buchert bt Anna-Carin Forstadius 11-7, 11-7, 11-7 (23m)
Alex Clark bt Jennie Lindstrom 11-4, 11-4, 11-3 (23m)
Final positions: 1 Scotland, 2 Sweden, 3 Poland
Pool D:
[10] SPAIN bt [15] FINLAND 2/1
Margaux Moros-Pitarch lost to Elina Kononen 11-4, 2-11, 8-11, 6-11 (26m)
Xisela Aranda Nunez bt Saara Valtola 11-7, 11-5, 11-5 (23m)
Stela Carbonell bt Michaela Bjornstrom 11-6, 11-4, 11-3 (17m)
Final positions: 1 Spain, 2 Finland, 3 Luxembourg
Pool E:
[11] WALES bt [14] CZECH REPUBLIC 3/0
Stacey Preece bt Veronika Koukalova 11-6, 9-11, 11-9, 11-4 (34m)
Deon Saffery bt Lucie Fialova 5-11, 5-11, 11-6, 11-2, 11-4 (38m)
Natalie Pritchard bt Anna Klimundova 11-1, 11-4, 11-5 (17m)
Final positions: 1 Wales, 2 Czech Republic, 3 Greece
Pool F:
[13] AUSTRIA bt [12] BELGIUM 2/1
Pamela Pancis lost to Annabel Romedenne 9-11, 12-10, 7-11, 6-11 (38m)
Birgit Coufal bt Kim Hannes 11-6, 11-9, 0-11, 11-8 (28m)
Sandra Polak bt Liesbeth Dries 12-10, 5-11, 11-8, 6-11, 11-5 (55m)
[20] CYPRUS bt [21] TURKEY 3/0
Antonia Aristodemou bt Tulin Yilanci 11-4, 11-8, 11-5 (17m)
Vaso Karasava bt Ayten Kececi 11-5, 11-0, 11-5 (17m)
Christina Vrahimi bt Aynur Yilmaz 6-11, 11-5, 11-7, 13-11 (27m)
Final positions: 1 Austria, 2 Belgium, 3 Cyprus, 4 Turkey
Day TWO Full Results:
Men's 2nd qualifying rounds - Pool A:

Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net