aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_9706 aDSC_9706

Mistrovství republiky masters 2013

28.02.2013 04:27

28.2.2013 Vážení hráči masters české squashové scény mužů i žen. Neváhejte, dnes ve čvrtek 28.2. do 23:59 hodin máte poslední možnost přihlásit se do všech vypsaných kategorií letošního Mistrovství české republiky 2013.

Přijměte výzvu ředitele mistrovství a předsedy ČASQ Pavla Sládečka seniora a přijeďte si příští týden do Ostravy pro pěkný sportovní zážitek :

"Dlouhá léta mi vadilo, že se šampionátu hráčů, kteří z velké většiny pokládali základy našeho krásného sporu v Česku, nedaří dát důstojnou formu a prezentovat tuto akci na odpovídající úrovni. Byl jsem nespokojen s tím, že se Mistrovství republiky masters odpinká za jeden den, že hráči jsou unavení a nejdůležitější utkání na konci dne ztrácí úroveň. Nevyjímaje to, že finále se hrají večer bez diváků, že po vyhlášení vítězů večerních zápasů jsou v centru už jenom finalisté, obsluha v baru a majitel centra … a hlavně že se všichni večer nesejdou někde u skleničky, protože je neděle a zítra se jde do práce.

Možná jsem velký idealista, ale pokouším se to změnit. Dnešní masters byli ještě nedávno vynikajícími hráči, zasloužili se o rozvoj squashe, dnes působí jako trenéři, majitelé klubů nebo v rámci možností sport podporují. Proto si zaslouží, aby jejich šampionát byl stejně prestižní, jako MR dospělých a jediné řešení, podle mě, bylo obě akce spojit. Takže letos se budou hrát obě mistrovství začátkem března ve stejných centrech a věřím, že se podaří vytvořit výbornou atmosféru. Ti zkušenější se určitě rádi podívají na rychlý a moderní squash v podání naší špičky a mladí se můžou naopak přiučit něco o taktice a nasazení. Všechna finálová utkání mužů, žen i masters se budou hrát poslední den šampionátu na centrálním kurtu, takže se bude na co dívat."

Turnaj masters bude rozehrán v pátek 8.3. ráno, dohrává se do konečného umístění s přesným časovým plánem. Finálové zápasy se odehrají na centru kurtu. Na webu ČASQ jsou vypsané tyto kategorii, dnes v 8:30 s uvedeným stavem přihlášených hráčů v závorce u každé kategorie: M35 (18), M40 (15), M45 (8), M50 (8), M55 (3), M60 (0), W35 (4), W40 (6), W45 (2), W50 (0). Počet hráčů v kategoriích není omezen, hlásit se mohou všichni hráči, kteří splňují věkové parametry, nemusí být umístěni na aktuálním žebříčku masters ČR a nemusí mít odehrané žádné oficiální turmaje masters.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net