aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_4051 aDSC_4051

Pacific Athletic Club Open 2010 - v Redwood City

24.03.2010 17:18

Zítra 25.3. startuje prvním kolem další PSA turnaj v zámoří s účastí Jana Koukala. Tentokrát se hraje v USA v  Redwood City a hráči si mezi sebou rozdělí částku 22 tisic $. Honza je nasazená 8 a startovací utkání si zahraje s Tylerem Hamiltonem z Kanady. Nasazenou jednickou je Fin Olli Tuominen.

Vítězem turnaje je Olli Tuominen, když v 58 minutách porazil Shahiera Razika.

Honza Koukal vypadl po 30 minutách ve čtvrtfinále po setech :  5:11, 5:11 a 5:11.

Pro pavouka turnaje klikněte na název článku, průbežně aktualizujeme

Pacific Athletic Club Open 2010
23-28 Mar, Redwood City, Usa, $22k
Round One
25 Mar  from 13.00
Quarters
26 Mar
Semis
27 Mar
Final
28 Mar
[1] Olli Tuominen (Fin)
12-10, 11-3, 11-6 (37min)
John Rooney (Irl)
[1] Olli Tuominen
11-8, 6-11, 11-4, 11-6 (71min)
[6] Arturo Salazar
[1] Olli Tuominen 12-10,11-3, 11-5 (32min) [7] Stéphane Galifi [1] Olli Tuominen 11-7, 11-2, 12-10 (58m) [2] Shahier Razik
[6] Arturo Salazar (Mex)
11-6, 11-5, 11-6 (29min)
[Q] Jaymie Haycocks (Eng)
[4] Martin Knight (Nzl)
11-6, 11-6, 11-4 (33min)
[Q] Bradley Hindle (Mlt)
[Q] Bradley Hindle
11-8, 11-3, 8-11, 16-14 (65min)
[7] Stéphane Galifi
[7] Stéphane Galifi (Ita)
11-3, 11-8, 11-4 (31min)
[Q] Zac Alexander (Aus)
Tyler Hamilton (Can)
11-2, 11-7, 11-8 (20min)
[8] Jan Koukal (Cze)
[8] Jan Koukal
11-5, 11-5, 11-5 (30min)
[3] Julian Illingworth
[3] Julian Illingworth 11-6, 11-8, 11-8 (65min) [2] Shahier Razik
[Q] Wade Johnstone (Aus)
12-10, 11-8, 11-2 (28min)
[3] Julian Illingworth (Usa)
Laurence Delasaux (Eng)
11-6, 11-6, 14-12 (44min)
[5] Campbell Grayson (Nzl)
[5] Campbell Grayson
12-10, 12-10, 11-4 (50min)
[2] Shahier Razik
Dylan Bennett (Ned)
12-10, 12-10, 11-6 (40min)
[2] Shahier Razik (Can)
24-Mar, Qualifying Finals:

Bradley Hindle beat Matt Serediak                    11-7, 11-5, 11-5 (30min)
Wade Johnstone beat Erik Tepos    9-11, 11-7, 11-6, 10-12, 11-5 (58min)
Zac Alexander beat Jethro Binns                    11-5, 13-11, 11-8 (35min)
Jaymie Haycocks beat Lewis Walters      11-8, 6-11, 11-7, 13-11 (65min)

23-Mar, Qualifying Round One:

Bradley Hindle beat Miled Zarazua                     11-8,11-9, 11-5 (48min)
Matt Serediak beat Edward Marks                     11-4, 11-8, 11-5 (31min)
Wade Johnstone beat Tom Pashley                   11-8, 11-5, 11-4 (24min)
Erik Tepos beat Atif Khan                                 11-7, 11-3, 11-3 (22min)
Jethro Binns beat Armando Olguin                     11-6, 11-3, 11-8 (21min)
Zac Alexander beat Lekgotla Mosope      8-11, 11-6, 11-8, 12-10 (47min)
Lewis Walters beat Milo Watanabe                    11-4, 11-2, 11-7 (25min)
Jaymie Haycocks beat David Glass                   11-7, 11-7, 11-5 (36min)


Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net