aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_3672 aDSC_3672

Polské playOff 2012 s českou účastí

06.07.2012 23:23

7.7. 2012 Ženskou část polské ligy vyhrály squashistky týmu McWIL-Harrow Squash4You Team, když porazily tým Lucie Fialové Malaka Squash Team A 2:1. Lucka sice v druhém zápase dokázala výborným výkonem porazit Vanessou Atkinson 3:2 na sety a srovnat stav zápasu na 1:1, ale poslední rozhodující zápas prohrála Magda Kamińska s Dominikou Witkowskou. V září tak v Praze na ME klubů Lucku v týmu vítězného polského družstva neuvidíme. Přesto gratulujeme k cennému skalpu.

Vítězství mezi muži patří Fresh Team Poznań - v jeho řadách hraje Greg Gaultier (Greg je ale uveden na zářijové soupisce ME klubů v českém týmu Ondry Ertla a Jana Koukala Buldoci Praha :-)). Poznan porazila tým Kahuna Karakal Warszawa.

Muži :

1. Fresh Team Poznań
2. Kahuna Karakal Warszawa
3. McWil Edmar Squash4you Team 1 Kraków

Ženy :

1. McWil-Harrow Squash4you Kraków
2. Malaka Ladies Team Bielsko Biała
3. MySquash Ladies Poznań

Zápasy na skleněném kurtu je večer možno sledovat ZDE ON-LINE.

7.7. 2012 I Polsko nevynechaly divoké bouřky a přesně deset minut po skončení zápasu Romana Švece s Jamesem Willstropem se přehnala nad krakovským náměstím se squashovým kurtem vydavná přeháňka. Nutno připomenout, že čas konce zápasu se pohyboval okolo 1:00 po půlnoci :-). Přes den je takové horko, že není možné hrát, míček není v prostoru kurtu vůbec vidět. Tým Romana - Kahuna Karakal Team - postoupil do dněšního večerního finále, kde se střetne s týmem Fresh Team Poznan (s Gregem Gaultierem). Pavel Sládeček bude v barvách Malaka Squash Team A bojovat o třetí místo s McWIL-EDMAR Squash4You Team I Kraków (s Jamesem Willstropem). Lucie Fialová (tým MALAKA SQUASH LADIES TEAM) bude mít dnes možnost změřit své síly s Vanessou Atkinsonon hrající v týmu McWIL-Harrow Squash4You Team.

Zápasy na skleněném kurtu je večer možno sledovat ZDE ON-LINE.

foto : Paweł Dziurzyński

V polském Krakově probíhá play off polské squashové ligy pro rok 2012 (mistrovství republiky družstev). Vrchol sezóny zdobí taková jména jako např. James Willstrop, Gregory Gaultier, Vanessa Atkinson, Lucie Fialová, Pavel Sládeček nebo Roman Švec. Lucie Fialová se dokonce stala jednou z tváří celé akce, po boku Jamese Willstropa, Grega Gaultiera a Vanessy Atkinson.

 Polské squash playoff 2012

Všichni čeští zástupci jsou důležitými oporami svých týmů, o čemž svědčí i postup "českých" týmů do semifinálových bojů. Zítra (7.7.2012) bude mít Pavel Sládeček (reprezentující klub Malaka Squash Team A  - Modelarnia) šanci zahrát si proti Gregu Gautierovi (Fresh Team  - Squash Park) , Roman Švec (nastupuje za Kahuna Karakal Team - Kahuna) změří síly s Jamesem Willstropem (McWIL-EDMAR Squash4You Team 1 - Squash4You) a Lucie Fialová (tým MALAKA SQUASH LADIES TEAM - Modelarnia) se utká s Vanessou Atkinson (McWIL-Harrow Squash4You Team I Kraków).

Squash je v Polsku velmi populární a kulisa probíhajícího mistrovství republiky tomu plně odpovídá: Mistrovství repuliky Polska 2012, Krakow

Největším nepřítelem squashe je vedro a slunce na obzoru (začátky zápasu na skleněném kurtu jsou posunuty na 20:30). Mistrovství republiuky klubů je doprovázeno řadou doprovodných akcí, jako je turnaj juniorů, nebo exhibiční utkání ve čtyřhře, ze kterého pochází i snímek "Debel na korce" (Michal Reid, Dylan Bennett, Roman Švec a Tomáš Hrázský).

Debel na korce

foto z oficiálního webu akce: Squash Art Festival

 Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net