aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_4004 aDSC_4004

PSA and WSA Players of the Year - Nick a Laura

28.03.2014 07:54

Před několika dny byly uděleny WSA a PSA ceny nejlepším hráčům pro rok 2013. Mezi muži byla tato čest, v rámci konání turnaje Canary Wharf Classic, udělena 33-letému rodákovi ze Sheffieldu Nicku Matthewovi.

foto: squashSite.com

Anglický hráč nevstupoval do roku 2013 příliš pozitivně, herně se mu nedařilo celých prvních šest měsíců. Na své sportovní konto nebyl schopen přidat vítězství na žádném z velkých turnajů. Druhá polovina roku však postupně nabírala na tempu úspěšnosti ... na konci června se Nick oženil, na podzim vydal autobiografii "Sweating Blood - Pocení krve", začátkem listopadu získal ve famózním finále s Gregem Gaultierem 3:2 svůj třetí titul mistra světa, poté v prosinci konečně poprvé ve své kariéře zvítězil na prestižním turnaji Hong Kong Open 2013 (turnaje se Nick účastnil již od roku 2001!). A v lednu 2014 se tento vynikající hráč po 22 měsících znovu vrátil na pozici světové jedničky PSA žebříčku, kterou drží až doteď. A ještě přidejme poslední informaci, v září 2014 Nick rozšíří řady squashových otců a srovná tak krok v tomto směru se  svými velkými soupeři Jamesem Willstropem a Gregem Gaultierem.

Mezi ženami tuto trofej s radostí a zaslouženě mohla zvednout nad hlavu Laura Massaro.

foto: wsaworldtour.com

Laura trofej získala již podruhé v historii, poprvé to bylo v roce 2011. Na snímku je anglická hráčka vyfocena se spoluhráčkou, bývalou světovou jedničkou, 5-ti násobnou mistryní World Open dnes 45-ti letou Australankou Sarah Fitz-Gerald. Podrobnější informace o Lauře Massaro si přečtěte v nedávno zveřejněném profilu na našem webu ZDE.

autor: Irena VanišováZobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net