aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_6541 aDSC_6541

SQUASHOVÝ MARATON - 28.3. Zvonárna v Českých Budějovicích

31.03.2012 19:30

Ve středu 28.3.2012 se uskutečnila ve squash centru Zvonárna v Českých Budějovicích avizovaná charitativní myšlenka manželů Kubáňových . A jaký byl výsledek této velmi záslužné akce ? Zuzka vytrvala na kurtu celé 4 hodiny, odehrála 50 setů a pomohla získat na konto dětí postižených Downovým syndromem 4190,- Kč (na dobrovolném vstupném se vybralo 2120,- a na míčích uhraných proti Zuzce 2070,-). Za každý míček uhraný proti organizátorce připadlo 10Kč na konto dětí s Downovým syndromem, za vítězný set to pak bylo rovných 200,-. Zuzka prohrála pouze jeden (a zároveň poslední) set celé akce, když ji o něj obral manžel Tomáš :-). Statisticky se maraton dá zhodnotit na míče takto : Zuzka/ostatní - 544:192. Celé odpoledne až večer bylo doprovázeno dalším zajímavým programem, příchozí diváci i hráči si mohli vyzkoušet squashové rakety, zatančit si Zumbu či vyzkoušet skákací boty. Doufejme, že podobná akce se zde, i v jiných squash centrech nekonala naposledy. Přidat se můžete s uspořádáním nečeho podobného i vy :-).

Fotogalerii si prohlédněte ZDE.

 

20.3.2012 Sympatický charitativní projekt české squashové a racketlonové hráčky Zuzany Kubáňové se uskuteční již za 10 dnů ve středu 28. března v odpoledních hodinách ve squash centru Zvonárna v Českých Budějovicích. Výtěžek celé akce bude věnován jako podpora pro děti postižené Downovým syndromem. O co se jedná a jak můžete přispět nebo se účastnit vy ?

Maraton začne prvním úderem squahového míčku o stěnu kurtu v 16 hodin, konec akce je plánován na 20 hodinu. Zuzka v té době vyzve na kurtě k souboji 50 příchozích diváků, jak z řad obyčejných smrtelníků, tak z řad známých osobností (nejen sportovních :-)). Proto tedy maraton a rovnou s 50-ti sety :-). Za každý míček, který soupeři na Zuzku uhrají, půjde 10 Kč na charitativní učel, za každý vyhraný set nad ní děti získají hned 200 Kč. Na účastníky akce i ostatní příchozí čekají i slosovatelné věcné ceny včetně squashové rakety Prince nebo permanentky na trénink JUMPBOXING a spousta dalších zajímavých věcí. V rámci akce si můžete otestovat rakety Prince nebo se podívat na další doprovodný program jako například cvičení Zumby, Jumpboxing nebo taneční exhibici. Takže všichni jste vítání na zajímavé a prospěšné akci. Více informací dostanete po kliknutí na plakát níže.

A pokud náhodou nevíte, co se skrývá za jménem hlavní organizátorky, tak vězte : Zuzka Kubáňová je aktivní hráčka všech sportů, které se hrají s raketou v ruce. Začínala již v dětství hraním tenisu, později kvůli problémům s bolavým loktem přešla hlavně k hraní squashe a v současnosti své sportovní úsilí odměnila na podzim roku 2011 singlovým titulem Mistryně světa 2011 v Racketlonu (racketlon je čtyřboj ve stolním tenisu, badmintonu, squashi a klasickém tenisu - více informací naleznete na stránkách českého racketlonu). Již v roce 2009 se stala držitelkou titulu Mistryně světa v racketlonu ve čtyřhrách. V sezóně 2006/2007 byla Zuzka na žebříčku českou hráčkou squashe č.1, v současnosti patří mezi velkou oporu extraligového squashového týmu Fotorobot Praha. Fotorobotky mají letos ambice na co nejlepší umístění v českém playOff extraligy 2012. A aby toho nebylo málo, Zuzka v rámci svého bohatého sportovního života vymyslela cvičení na trampolínách s prvky boxování s názvem Jumpboxing, které sama aktivně vyučuje. K tomu občas zaskočí na paragliding nebo snowkiting. A v neposlední řadě je středem jejího života rok stará dcera Nikitka a manžel Tomáš, také aktivní sportovec.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha

Petr: Nemá toho Zuzka málo :-) Držím palce všem jejím středečním soupeřům! ;-)

19.03.2012 21:53

admin: Ano, Zuzka má neuvěřitelný zápřah hodný obdivu. Celou akci pojedeme zdokumentovat :-).

19.03.2012 22:02
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net