aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_3285 aDSC_3285

Týden sportu v Praze zdarma - 25.12. až 31.12.

24.12.2013 12:13

Pokud se Vám již na začátku svátečního období zdá, že potřebujete trochu pohybu navíc, při tom všem hodování, neváhejte a registrujte se nebo informujte prostřednictvím systému na portálu www.prahasportovni.cz. Akce pro širokou pražskou veřejnost pořádaná již po několikáté, nám všem umožní vyzkoušet spoustu druhů sportů v období 25.12. - 31.12.2013. Pro veliký zájem veřejnosti v loňských ročnících je letos nutné se na některých sportovištích předem registrovat. Zatímco v roce 2011 si přišlo v rámci akce zasportovat 17.000 lidí, loni jich už bylo zhruba 20.000. Kolik nás bude letos?

V letošním projektu je přihlášeno přes 100 sportovišť. Můžete si tak dojít zdarma zabruslit na ledu nebo in-linech, zaplavat, zaboxovat, zahrát florbal, házenou, basketbal, volejbal, badminton, beachvolejbal, tenis, squash, ricochet, ping-pong, baseball a softball, samozřejmě nebude chybět ani možnost zahrát si fotbal, nohejbal či rugby. Podívejte se a vyzkoušejte si méně tradiční sporty jako aikido nebo jiný druh sebeobrany, taichi, walking, skateboarding, veslování ... v klidu poseďte u bowlingu či relaxujte v sauně, prolezte se po horolezecké stěně, zajezděte si na koni, zacvičte v posilovnách. Možností je mnoho :-).

A která pražská squash centra konkrétně se akce účastní (pozor, ne všechna centra poskytují tuto službu po celý uvedený týden)?Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net