aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_8646 aDSC_8646

WSF zavádí pro hráče Squash Player Identification Number

15.01.2014 15:17

Před několika dny zveřejnila Česká asociace squashe informaci důležitou pro hráče, kteří chtějí hrát mezinárodně turnaje všech kategorií (od juniorských po masters). Důležité údaje přebíráme a uvádíme v přesné citaci z webu ČASQ:

"Od roku 2014 zavádí Světová federace squash (WSF) a s ní souběžně i Evropská federace squash (ESF) unikátní identifikační číslo hráče - SPIN (Squash Player Identification Number). Toto číslo bude přiděleno každému hráči, který je členem národní squashové federace, a má zájem se účastnit mezinárodních turnajů a mistrovství konaných pod hlavičkou ESF nebo WSF. Jedná se o všechna světová a evropská mistrovství a současně o mezinárodní turnaje juniorské a masters tour, které se konají po 1. lednu roku 2014.

Hráči se musí sami zaregistrovat na webu WSF, vyplnit osobní a kontaktní údaje a uhradit poplatek ve výši 10 GBP. Tento poplatek je jednorázový na celý život a po přidělení SPINu už žádné další registrační poplatky nebudou požadovány.

Pro registraci do systému navštivte stránku www.worldsquash.org/spin a pod odkazem „REGISTER HERE“ proveďte zaregistrování do systému.

Hráči, kteří se v dřívější době účastnili mezinárodních akcí v rámci reprezentace, případně juniorských a masters mezinárodních turnajů jsou už v systému registrováni a SPIN je vygenerován. V tomto případě se během registrace objeví zpráva, že uvedené jméno už v systému existuje a registraci proveďte na stávající jméno. Seznam takto registrovaných hráčů je pro kontrolu přiložen. Pokud je vaše jméno v seznamu uvedeno, registraci je nutné udělat na stávající jméno a datum narození, aby se zamezilo duplikaci stejné osoby v systému.

Hráči, kteří mezinárodní turnaje nehráli a nejsou v seznamu uvedeni, provedou kompletní registraci na uvedené adrese a jejich SPIN jim bude vygenerován v jejím průběhu.

V případě potíží s registrací zasílejte dotazy na email info@cz-squash.net s uvedením jména, příjmení, ID hráče v systému ČASQ, data narození, mailové adresy, telefonu a stručného popisu problému. Do předmětu mailu uveďte SPIN a jméno hráče.

Seznam registrovaných hráčů je zde."Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net