aDSC_8634a aDSC_8634a

PSA Austrian Open 2015

15.04.2015 00:21

Martin Švec sebral Marku Fullerovi na Austrian Open 2015 v prvním kole set, celkově prohrál 1:3 za 40 minut (4:11, 11:6, 4:11 a 9:11), gratulujeme k výkonu!

14.4. 2015 V těchto dnech se hrají také další turnaje PSA, v Salzburgu je to Austrian Open 2015. Na turnaj se vydala i česko-slovenská výprava ve složení Martin Švec a Miro Celler. Martin podal výborný výkon, prošel oběma koly kvalifikace bez zaváhání a dvakrát si poradil se svými soupeři 3:0. Miro sice první zápas vyhrál, ale bohužel ve finálovém kole podlehl hráči Švýcarska Remo Handlovi 0:3 a v hlavní soutěži si tak nezahraje.

Martin Švec byl ve středečním utkání přilosován k nasazené pětce turnaje Angličanu Marku Fullerovi. Tak držme palce!