aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_8049 aDSC_8049

Jan Koukal: Jsem jen člověk a Vánoce si rád užívám

17.12.2013 07:56

Jan Koukal se o víkendu vrátil do Prahy ze svého posledního letošního PSA turnaje v Bratislavě. Trochu netradičně jsme českému nejlepšímu hráči položili několik "vánočně" laděných otázek :-).

Honzo, jak jsi spokojený s podzimně / zimní části sezóny?  V Austrálii na sérii turnajů se ti hodně dařilo, potom jsi byl zraněný v extralize ...

Jsem dost spokojený. Konečně jsem se vrátil tam, kde jsem byl před zraněním a potvrdil jsem to i výsledkově na turnajích. Čtyři tituly na podzim a dvě další finále mě potěšily. Zranění na áčku v Brně zamrzelo, ale nešlo o nic vážného a už zase skáču přes kaluže :)).

Kde budeš trávit Vánoce a jak o nich budeš relaxovat?

Jednoznačně je budu trávit doma a moc se na to těším :)). Čeká mě tradiční předvánoční pivo s kamarády "U Buldoka" a potom fotbálky, na které se také moc těším.

Dostáváš radši měkké nebo tvrdé dárky?

Já si na dárky moc nepotrpím, mám pocit, že vše mám :)). Raději dárky dávám a teď je u nás navíc veškerá dárková pozornost upřená na mého synovce Nolana, kterého, mám pocit, čeká velmi štědrý Ježíšek :)).

Hřešíš o svátcích ve stravování, a pokud ano, jak tvrdý trest za tuhle skutečnost pak následuje?

Jsem jen člověk a Vánoce si rád užívám se vším, co k nim patří. Takže bramborový salát a kapr je samozřejmostí, stejně jako hromada cukroví od maminky, tomu se odolat nedá ... Já se raději odměňuji než trestám a vánoční "hříchy" si tradičně odůvodnit dokáži :)). Já jsem stejně hyperaktivní tvor, takže nějaké dlouhé válení se u mne nehrozí. A trest v podobě tréninku mě naopak baví ...

Kdy a kde naskočíš v lednu do turnajů?

23. ledna začínám na turnaji Bankers Hall v Calgary a hned o týden později pokračuji v nedalekém Medicine Hat na turnaji Gas City Pro-Am.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hezké svátky!Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net