aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_8863 aDSC_8863

Squashová celebrita na Hamru - v sobotu 24.3. !!!

24.03.2012 23:00

FOTOGALERIE Hamr 7. kolo 24.3.2012

25.3.2012 Extraligová sobota 24.3. žila na Hamru jepičím životem. Kdo zaváhal a dorazil o něco později (začátek je ve 12 hodin) nejen, že neviděl v akci mistra Gaultiera, ale neviděl prostě nic. Z původních dvanácti zápasů se odehrály pouze tři. Účastnící se týmy byly? silně zaskočeny nemocemi a zraněními. Hvězda dne - Greg Gaultier  za Buldoky ovšem přece jen nastoupil. Nezklamal příchozí, lehce se rozcvičil a lehce odehrál zápas s Jaroslavem Příhodou z klubu SC Strahov C. Kurt byl obležen fanoušky nebo spíše fanynkami, neboť na sousedících kurtech probíhal turnaj žen kategorie B. Greg opět předvedl, že hrát squash je něco zcela přirozeného, až samozřejmého. Na konci "exhibičního" zápasu mu byl odměnou silný potlesk. K díkům se připojujeme!

Pro závěrečné kolo extraligy povolali Buldoci do svých řad současnou světovou dvojku (v minulosti ovšem i jedničku) Francouze Gregoryho Gaultiera. Kdo chce na vlastní oči vidět squash světové úrovně, nechť v sobotu po 12:00 navštívi sportovní areál Hamr (Zobrazit v Mapách Google).

Gregory Gaultier již dres Buldoků oblékl (v roce 2011) a po zápase s Romanem Švecem a Richardem Nádvorníkem, Lukášem Jelínkem (všechny zápasy Greg nakonec vyhrál) poskytl redakci SquashPage.net krátký rozhovor.

Fotorobot Gregory GaultierZobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net