aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_1109 aDSC_1109

Lucie Fialová

věk: 25

Lucie Fialová po zápase v 1.kole:

"Na první kolo jsem sehrála určitě těžký zápas. Jsem samozřejmě ráda za výhru 3:0, ale na druhou stranu jsem i docela vděčná, že průběh byl takto těžký ... vyzkoušela jsem si, jaké je to hrát tu pod tlakem. Se soupeřkou jsem se již v minulosti na kurtě několikrát potkala, takže jsem tušila, co mám očekávat. Bylo jasné, že Nele na mne bude hrát takticky, což mi poskytlo výhodu dobře se připravit. Jsme spokojená s výsledkem, měla jsem tu svého trenéra (pozn. redakce - Davida Tománka) a vše dopadlo, jak mělo :-)."

Audemars Piguet Replica Watches

Lucie Fialová po zápase ve čtvrtfinále:

"Snažila jsem se, aby utkání dopadlo 3:0 v můj prospěch. S Lotte jsem naposledy hrála letos v září na ME jednotlivců 3:1, kde myslím 3 sety ze zápasu byly tiebreak, takže jsme očekávala, že utkání bude vyrovnané. Měla jsem svůj herní plán, který jsem se snažila dodržovat, i když ze začátku jsem byla trochu nervózní a možná proto taktika v prvním setu úplně nefungovala. I když skóre dalších dvou setů bylo 11/5 a 11/5, sehrály jsme těžké výměny a byl to dlouhý zápas. Takže jsem určitě moc ráda, že jsme byly na kurtě pouze 3 sety. Doufám, že ve večerním utkání mě moje tělo podrží, protože času na regeneraci je jen pár hodin. Je mi jedno, s kterou soupeřkou se utkám v semifinále, s oběma jsem v poslední době hrála, s Olinou před 3 týdny a s Francouzkou v květnu … jen doufám, že si spolu teď v semifinále zahrají na 5 setů :-)."

Lucie Fialová po zápase v semifinále:

"Tady na turnaji jsem si oblíbila, že první set vždycky prohrávám a pak musím dotahovat. Asi, aby to bylo zajímavější pro diváky :-). Jsem příjemně překvapená, že zápas v semifinále dopadl 3:0 v můj prospěch. První dva sety byly vždy bod po bodu, v tom posledním jsem asi byla asi trochu zaskočená, že skóre bylo najednou 10:2 pro mne. Jsem si říkala, že mi možná Francouzka ten set už odevzdá ... a v ten moment jsem začala hrát úplně jinak, než jsem získala ty dosavadní body. Beru to pozitivně, kdyby se mi to stalo příště, tak se podobné chyby vyvaruji … prostě, už se mi to nestane :-).

Se svou finálovou soupeřkou z Egypta jsem hrála na začátku října v Americe a tehdy jsem podala svůj životní výkon, hrály jsme přes hodinu se skóre 1:3. Postupem do finále jsem si splnila svůj cíl pro tento turnaj, takže finále už se pokusím soustředit pouze na svůj co nejlepší výkon. Uvidíme, třeba soupeřku překvapím :-)."Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net