aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_9198 aDSC_9198

WSF President N. Ramachandran v Soči povečeřel s Putinem a členy MOV

24.02.2014 14:50

Úřadující prezident světové squashové federace WSF Narayana Ramachandran byl ve své zemi nedávno zvolen také prezidentem indické olympijské asociace. V této pozici se zúčastnil právě ukončených zimních her v Soči a své cesty mimo jiné využil ke snaze posunout squash na další metu v dosažení společného cíle nás všech ... vtěsnat squash v blízké budoucnosti na program letních olympijských her.

Připomeňme si, že N. Ramachandran patřil k tvůrcům a hlavním tvářím programu, kterým se squash v září loňského roku na zasedání IOC v Buenos Aires snažil probojovat na program olympijských her v roce 202.

V Soči uspořádal prezident Vladimír Putin společnou večeři pro představitele národních olympijských výborů, při které vrchní představitel IOC Dr. Thomas Bach seznámil Ramachandrana s prezidentem Ruska a zároveň velkým zastáncem wrestlingu při jeho opětovném zvolení do programu her. Vzhledem k tomu, že zápas je již zpět v olympijské rodině, setkání nemuselo být až tak nepříjemné :-).Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net